Anasayfa / Kariyer ve İş / Carrefoursa yeni mağazalara 700 personel alacak, Carrefoursa iş başvurusu

Carrefoursa yeni mağazalara 700 personel alacak, Carrefoursa iş başvurusuCarrefourSA Eleman Alımı

Yaklaşık 8 bin çalışanı bulunan CarrefourSA, aralık sonuna kadar açacağı mağazalarla birlikte 27’si hipermarket olmak üzere toplam 223 mağazayla 2018 yılını sonlandıracak.
CarrefourSA, bir süpermarkette ortalama 20, hipermarkette ise ortalama 140 kişiye istihdam sağlıyor. CarrefourSA Kurumsal İlişkiler ve Hukuk Direktörü Av. Merter Özay, 2011’de özellikle yeni mağaza açılışlarıyla işe alımlar yapacaklarına değiniyor. Ayrıca genel müdürlükteki çeşitli departmanlar için de istihdam sağlayacaklarını belirtiyor. Firma, şirket içinde gerçekleştirilen kariyer planlama ve eğitim programlarıyla çalışanların gelişimine katkıda bulunmayı da sürdürmeyi hedefliyor.

CarrefourSA, 2018’de de pozisyon bazlı yetkinliklerin yanı sıra, ‘kendini adamış, pozitif ve önemseyen’ olarak sıraladığı ortak şirket değerlerini, müşteri, çalışan, hissedar ve tedarikçi ilişkilerinde yaşatabilen ‘en iyiler’le çalışmayı hedefliyor.

Carrefoursa iş başvurusu için linke tıklayınız.

  Çalışan Her 100 Kişiden 24’ünü İşe Yeni Alınanlar OluşturduYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

3 Yorumlar

  1. kahramanmaras merkezde yasamakdayim ofis departmaninda ihtiyac dogrultusunda is ariyorum

  2. acil işe ihtacım var yaşım 21 1.75 boyundayım ararsanız sevinirim

  3. iyi günler muşta merkezde 840. karemetre arsam var içinde büyükbir mağaza yapıyorum bayilik için carefoursayı seçtim eğer muşta bir bayilik verirseniz size uygun bir yerim var ararsanız sevinirim 05346958234

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir