Anasayfa / Şirket Haberleri / Casper Markasına 3 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı

Casper Markasına 3 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı
2013 yılında 1 Milyon adet bilgisayar satışı hedefi doğrultusunda önemli yatırımlar gerçekleştiren Casper 2011’i yenilenme yılı olarak ilan etti. Casper bu doğrultuda 20 yıllık logosunda, sloganında, görsellerinde reklamlarında yeniliklere giderek markasına yaklaşık 3 milyon dolarlık bir yatırım yaptı.

Casper CEO’su Charlotte Lamprecht yaptıkları marka yatırımıyla ilgili olarak şunları söyledi:“Casper, dünyadaki son teknolojileri takip eden ve Türkiye’de birçok ilke imza atan bir marka. Böyle teknoloji lideri bir markayı, tüketicilerimize daha iyi ifade etmek için, modern, yenilikçi aynı zamanda mütevazı bir marka iletişimini tercih ettik. Ve ortaya hepimizi mutlu eden bir sonuç çıktı. Yeni logo şimdi Casper’ın modern ve global anlayışına uyum gösteriyor.” diye konuştu. Değişimin yalnızca pazarlama ve marka tarafından gerçekleşmediğini de sözlerine ekleyen Lamprecht ürün tarafında da önemli yeniliklere imza atacaklarını söyleyerek “Gençler popüler marka istiyor. Gençler için ürünün şık olması büyük önem taşıyor. Gençlerle nasıl konuşacağımızı öğrendik bunu yeni reklamlarımız ile yansıtacağız” şeklinde konuştu.

Casper Hakkında:

Yüksek performans, güzel tasarım ve değer arayan bilgisayar kullanıcılarına hizmet etmek amacıyla 1991 yılında kurulan Casper, son teknolojili bilgisayarları güzel tasarımlarla bütünleştirip, geniş bir fiyat aralığında tüketicilere sunmaktadır. Casper, 1991 yılından bu yana her aşamada müşteri memnuniyeti sağlamak temel ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye çapında 70 Casper Store, 1200’ün üzerinde satış ve servis noktası ile Casper, Türkiye’nin dört bir köşesindeki teknoloji tutkunları için en uygun çözümleri üretmektedir.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir