Anasayfa / Kariyer ve İş / Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Celal Bayar Üniversitesi öğretim üyesi alımı yapacaktır. Alımla ilgili ilan aşağıda yer almaktadır. Üniversite bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız, ilanı inceleyerek ilgili yerlere başvurularınızı yapabilirsiniz.

Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğünden
Üniversitemiz Akademik birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili hükümleri ile Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Elemanı Kadrolarına Başvurma Atama ve Görev Süresi Uzatımı İle İlgili Yönerge hükümleri doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır.Müracaatta Aranacak Şekil Şartları
Profesörler İçin
– Profesör kadroları daimi statüdedir.
– Dilekçe (Başlıca araştırma eseri belirtilecektir), Özgeçmiş, Doçentlik Belgesi onaylı sureti, Öğrenim Belgeleri, Nüfus Cüzdan Sureti ile 2 adet fotoğraf,
– Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (Altı) takım dosya ,

Genel Şartlar
– Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer koşulları taşımaları gerekmektedir.
– Yurtdışı Kurumlardan alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca Denkliği’nin onaylanmış olması şarttır.
– İlan şartlarımızı taşıyan adayların ilanımızın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde; Profesör adayları Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına, bizzat başvurmaları gerekmektedir.
– “Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Elemanı Kadrolarına Başvurma Atama ve Görev Süresi Uzatımı ile İlgili Yönerge” Üniversitemiz İnternet Sitesinde yer almaktadır. (http://www.bayar.edu.tr)
– Yönergede yer alan akademik etkinlik değerlendirme formu puanlaması yapılarak akademik çalışma dosyalarına eklenecektir.

Birimi; Bölüm; Anabilim Dalı; Unvan; Der; Açıklama

Tıp Fakültesi; Cerrahi Tıp; Anesteziyoloji ve Reanimasyon; Profesör; 1; Algoloji Yandal Uzmanı Olmak

Tıp Fakültesi; Cerrahi Tıp; Anesteziyoloji ve Reanimasyon; Profesör; 1; Uluslararası Resusitasyon Eğiticisi ve Yurt Dışı Yoğun Bakım Eğitimi Almış Olmak.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir