Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Cem Yılmaz Galatasaray Türk Telekom Arena Reklamı

Cem Yılmaz Galatasaray Türk Telekom Arena ReklamıCem Yılmaz'lı Arena Filmi / VideoTBWA\ISTANBUL’un Türk Telekom Arena’nın açılışı için hazırladığı Cem Yılmaz’lı reklam kampanyası mecralarda yerini aldı.

Türk Telekom Arena’nın açılışını esprili bir dille ele alan kampanya, Türk Telekom’un Türk sporuna verdiği desteği anlatıyor. Film, Taşkın Abi adında bir stadyum görevlisini canlandıran Cem Yılmaz’ın, Türk Telekom Arena’yı Galatasaray’lı futbolculara teslim etmesini konu alıyor. Galatasaray futbol takımına Türk Telekom Arena’nın altın anahtarını teslim eden Taşkın Abi, filmin finalinde yaptığı inanılmaz çift kale gol vuruşuyla tüm futbolcuları ve izleyenleri büyülüyor.
Cem Yılmaz’la beraber Arda Turan, Ayhan Akman, Gökhan Zan, Emiliano Insua, Lorik Cana gibi Galatasaray’ın yıldız futbolcularının da rol aldığı reklam filminin çekimleri, bir günü Türk Telekom Arena’da, diğer günü de Antalya’da futbol kampında olmak üzere iki gün sürdü. Yapım şirketi Filmpark adına filmin yönetmen koltuğuna Bahadır Karataş oturdu. Filmde; Türk Telekom’un tüm spor sponsorluk iletişiminde yer alacak olan “Türk Telekom. Türk sporunun en büyük taraftarı.” sloganı ilk kez kullanıldı. Sloganı da içeren film metni, Burak Sergen tarafından seslendirildi.

  “Yürüme mesafesi"nden tam olarak ne anlamalıyız?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir