Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / CHP’nin Tövbe Bi Daha Reklamları

CHP’nin Tövbe Bi Daha ReklamlarıAKP’nin ilgi toplayan “Biz hepimiz Türkiyeyiz” reklamına sosyal mecralarda CHP’den yanıt geldi. Yine AKP renkleri kullanılan videoda bu sefer kuyrukta mağdur olan insanlar, sokakta çöp toplayan çocuklar, gösterilerde göz altına alınan gençler gösteriliyor.
AKP reklamında “Haydi bir daha” nakaratı yerine CHP videosunda “Töve bi daha” sözü kullanılıyor. CHP’nin sosyal medyada yaydığı videonun şarkısının sözleri şöyle: “Aynı coptan yemişiz biz, aynı derdi çekmişiz biz, doğusu bir, batısı bir, mutsuzluktan çökmüşüz biz. Küfürler bir, dayaklar bir, aynı zulmü görmüşüz biz. Hep hakaret, hep bir kibir, 9 yıldır mağduruz biz. Tövbe bi daha, bi daha, bi daha yalanını yutmayız biz Tövbe bi daha, tövbe bi daha Böyle yanlış yapmayız biz.”

CHP “Tövbe bi daha” videosu

  Vasfiye Teyze de reklam yıldızı olduYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir