Anasayfa / Emlak Haberleri / Çınarlı Bahçe Tuzla

Çınarlı Bahçe TuzlaÇINARLI BAHÇE TUZLA

İş GYO tarafından Tuzla’da inşaaüna başlanan Çınarlı Bahçe, aynı bölgede gerçekleştirilecek İş Bankası’nın Teknoloji ve Operasyon Merkezi’ni tamamlayıcı nitelikte bir konut projesi olarak hayata geçirilecek.

Aynı lokasyonda bulunan karma proje kapsamında ise alışveriş merkezi, otel ve ofis alanlarının da yer alması planlanıyor. Bunların çok yakınında bulunan ikinci arsa üzerinde ise sözkonusu karma proje ile sineıji yaratması planlanan 476 ünitelik bir konut projesine başlandı.
Yükleniciliğini Mesa Mesken Sanayii A.Ş’in üsüendiği Çınarlı Bahçe’de, İş GYO’nun deneyimi ve güçlü markası, yüksek bir yapı güvenliği garand ediyor.

E-5 Karayoluna yaklaşık 2 km. mesafede, Tuzla ilçesi, Hatboyu Caddesi üzerinde konumlanacak proje yüksek standartlarda, donanımlı ve özgün olmasının yanı sıra, işyerleri Tuzla ve civarında olan çalışanlar için avantajlı bir lokasyonda yer alıyor. Ekim ayında satışlarına başlanan ve yoğun ilgi gören Çınarlı Bahçe projesinin teslim tarihinin Ağustos 2013 olması öngörülüyor.

Projede büyüklükleri 58 m2 ile 211 m2 arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunurken fiyatlar 180 bin TL’den başlıyor.

Projenin künyesi:
Projenin adı: Çınarlı Bahçe
Yeri: Tuzla
Yapımcı firma: İş GYO, Mesa Mesken Sanayii
Teslim tarihi: Ağustos 2013

  Kartal’da proje yarışı hız kesmediYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir