Anasayfa / Haberler / Cinnabon’dan Sevgililer Günü’ne Özel 1 Cinnapack Alana 1 Hediye

Cinnabon’dan Sevgililer Günü’ne Özel 1 Cinnapack Alana 1 Hediye
Cinnpack’ler 4 ile 15 adet Cinnabon bulunan kutulardan oluşuyor ve fiyatları 16.50 TL ile 46.50 TL arasında değişiyor.

Sevgililer Günü’nde paylaşılan tat

Chocobon, Cinnabon, Pecanbon çeşitlerinin bulunduğu pratik paketlerden birini seçerek müthiş Cinnabon lezzetini Sevgililer Günü’ne özel fırsatla sevdiklerinizi farklı bir lezzetle buluşturabilirsiniz. Cinnabon tutkunları tarafından ‘hayattaki en büyük 50 zevkten biri’ olarak tanımlanan ve en kaliteli Endonezya tarçınıyla yapılan Cinnabon, Türkiye’deki tatlı tutkunlarına şubat ayında yeni bir seçenek sunuyor. Cinnapack’ler ‘1 alana 1 ücretsiz’ kampanyasıyla, tüm Cinnabon’lar sımsıcak sunumuyla hazırlanıyor.

Dondurucuda 30 Gün TazeDerin dondurucuda 30 gün boyunca ilk günkü tazeliğini koruyan Cinnabon’lar aynı zamanda kolay ve pratik bir tatlı olma özelliğine de sahip. Dondurucudan tüketme ihtiyacınız kadarını çıkaracağınız Cinnabon’lar fırında ya da mikrodalga fırında kolayca servis edilecek hale geliyor. Cinnapack’lerde, 4 ile 15 adet arasında değişen Cinnabon sayıları mevcut. Cinnapack’lerin fiyatı ise paketteki Cinnabon sayısına göre 16.50 TL ile 46.50 TL arasında değişiyor.

Cinnabon Hakkında:

Cinnabon tarçınlı rulo fırını kategorisinde dünya lideridir. 1985’te Seattle, Washington’da kurulan Cinnabon, ilk fırınını 4 Aralık 1985 tarihinde Sea Tac Alışveriş Merkezinde açtı. O günlerde, sadece Cinnabon’un tarçınlı klasik ruloları sunulmaktaydı. O günden sonra marka hızla büyüdü. 2005 Temmuz ayı itibariyle şirket, dünya çapında 600’ün üzerinde fırına sahip oldu. Bu fırınlar ABD genelinde, Porto Riko ve 30’un üzerinde ülkede yer alarak dünya çapında olağanüstü bir marka bilincine yol açmıştır. Alışıldığı üzere Cinnabon fırınları alışveriş merkezleri, havaalanları, üniversiteler, eğlence parkları, askeri üsler, tren istasyonları ve seyahat merkezleri gibi trafiği yoğun mekanlarda yer alırlar.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir