Anasayfa / Kariyer ve İş / Citibank İş Başvurusu

Citibank İş BaşvurusuCitibank iş başvurusu, bankacılık sektöründe çalışmak isteyenleri ilgilendirmektedir. Citibank, 1975 yılında Türkiye’deki faaliyetlerine başlamıştır.Citibank’ın bankacılık ürün ve hizmetleri; mevduat ürünleri, yatırım fonları, bireysel kredi ve kredi kartlarını kapsamaktadır.

Citibank; başarılı, samimi, insan ilişkileri kuvvetli, kuruma ve topluma katkı sağlayabilen bireylerle çalışmaya önem vermektedir.Citibank, müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet sunmayı ön planda tutmaktadır.
Citibank insan kaynakları bünyesine alacağı personellerin; çalışkan, sorumluluk sahibi,öğrenmeye açık, eğitimli bireyler olmalarına özen göstermektedir. Personellerini seçerken bu kriterleri göz önünde bulundurmaktadır.

Citibank; öğrencilere staj imkanı, profesyonellere de iş imkanı sunmaktadır. Citibank’ ta staj yaparak hem sektörünün lider firmalarından birinde staj yapmış hem de gelecek için potansiyel Citibank personeli olma imkanına sahip olabilirsiniz.

Eğer kariyerinizi bankacılık sektöründe yapmak istiyorsanız ve Citibank’ın kadrosunda çalışan bir personel olmak istiyorsanız, kurumun resmi websitesini ziyaret ederek açık pozisyonları takip edebilirsiniz ve başvurularınızı buradan yapabilirsiniz.

CİTİBANK
Adres:Tekfen Tower, Eski Büyükdere Caddesi No:209 34394 Levent/İstanbul
Tel: 0212 319 4500

  En Gözde Meslek Satış TemsilciliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Müşteri Can, Çalışan Canan

Tartışılmaz gerçek: İyi elemana sahip olmayan firmanın başarılı olması mümkün değil. İşte bu nedenle şirketler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir