Anasayfa / Kariyer ve İş / Citibank Personel Alımı 2012

Citibank Personel Alımı 2012



Citibank Personel Alımı 2012, Citibank Eleman Alımı 2012, Citibank İş Başvurusu 2012, Citibank İş İlanları 2012

Citibank personel alımı 2012 konusu, bankacılık sektöründe çalışmayı hedefleyen takipçilerimizi yakından ilgilendirmektedir. Citibank 2011 yılında yaptığı eleman alımlarıyla, pek çok vatandaşımıza iş umudu olmuştur. Citibank 200 yıla yaklaşan deneyimi ile 100’ü aşkın ülkede hizmet vermektedir. Türkiye’deki faaliyetlerine 1975 yılında başlayan banka, o günden beri verdiği hizmetle sektörünün önemli firmaları arasına girmeyi başarmıştır.




Citibank’ ın 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak ve Citibank bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Citibank insan kaynakları stratejisi, işe alım süreci, başvuru şartları hakkındaki bilgileri kurumun sitesinde bulabilirsiniz. Citibank’ a iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımızın, resmi websitesinde bulunan iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Başvuru kısmında yer alan açık pozisyonlardan kendinize uygun olanlara da başvurularınızı yapabilirsiniz.

  İş Dünyasında Kadın Çalışanlara Yönelik Uygulamalar



Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir yorum

  1. sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir