Anasayfa / Kariyer ve İş / Civil Mağazaları 2015 Personel Alım Planları

Civil Mağazaları 2015 Personel Alım PlanlarıCİVİL

BU YIL DA 300 KİŞİ

Türkiye genelinde 47, yurtdışında ise bir mağazası bulunan çocuk giyim mağazası Civil, bu kapsamda bin 100 kişiye istihdam yaratıyor. 2015 yılı itibariyle şirketin gündeminde konumları ve açılış tarihleri belli olan sekiz mağazanın açılışı var.
Civil Mağazaları

2015’te toplamda 60 mağazaya ulaşmayı hedeflediklerini belirten Civil Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldıran, 2015 itibariyle minimum 300 kişiyi daha işe alacaklarını söylüyor. Bu kapsamda satış temsilcisi ağırlıklı olarak alım gerçekleştirilecek. Civil, 2014’te sekiz mağaza açarak 300 kişiye istihdam sağladı.

  Maliye ve BDDK Eleman AlacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Mutsuzluk, İş Dünyasındaki En Önemli Sorunlardan Biri

ŞEHİR hayatının negatif enerjiyle trafiği, kent insanında dalga dalga yayılan mutsuzluk hastalığını artırıyor. Madde ile …

Bir yorum

  1. Malatyada açılacak olan mağazanızdan dolayı sizlere teşekür edereim ben 15 sene bebe mağazasın deneyim me dayanarak sizler doğru yerden mağaza açıyorsunuz ben dah önceden de e bebek söyledim/////AVM işinzor diye dışarıda mağaza açın SİZLERİN EKİBİ İYİ OLUSA BAŞARIRSINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir