Anasayfa / Haberler / Çizginin Dışındakiler Cem Yılmaz

Çizginin Dışındakiler Cem Yılmazİletişimde ‘Mükemmellik Merkezi’ olma idealiyle yola çıkan ve iki yıldır hayata geçirdiği projelerle de bunu başaran Bersay İletişim Enstitüsü (BİE) İletişimde Mükemmellik Programı’nın üçüncüsü, ‘Çizginin Dışındakiler’ Cem Yılmaz ile başladı.
‘İşte Mizah’ başlıklı oturumu ile 6 Ocak 2011 tarihinde katılımcılarla buluşan Cem Yılmaz, mizaha çizgi içinde başlayıp şu anda çizginin dışına doğru gittiğini söyleyerek, ‘Fikirsel mücadelenin çalakalem yapılmasından herkes şikayetçi ama kimse bu işi akıllı bir şekilde yapmaya da çalışmıyor. Elbette insanları rahatsız ederek muhalefet yaparsın ama bunu yaparken karşınızdakinin size saygı duymasını sağlamanız ve diyalog içinde olmanız gerekiyor. İşte mizahçının da bu bakış açısına sahip olması, iletişim kurması, beklentileri tespit ederek hedefi iyi tanımlaması gerekiyor ki beğeni devam etsin’ dedi.

‘İletişimde Mükemmellik Programı 3: Çizginin Dışındakiler’ sırasıyla aşağıdaki konukları ağırlamaya devam edecek;

Prof. Dr. Miktad Kadıoğlu, Prof. Dr. Sevil Atasoy, Nihat Gökyiğit, Mehmet Turgut, Kürşat Başar, Nasuh Mahruki, Prof. Dr. Celal Şengör, Erdil Yaşaroğlu, Yılmaz Erdoğan, Levent Erden, Kerem Erginoğlu, Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Ayşe Ege (Dice Kayek), Ece Sükan konuşmacı olarak yer alacak.

  Ekmeğe zam geliyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir