Anasayfa / Haberler / Çizginin Dışındakiler – Nihat Gökyiğit

Çizginin Dışındakiler – Nihat GökyiğitÇizginin Dışındakiler - Nihat Gökyiğit

Konferanslardan ve tüm faaliyetlerinden elde ettiği gelirle iletişim alanında eğitim gören Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerine burs desteği sağlayan BİE’nin İletişimde Mükemmellik Programı’nın üçüncüsü  “Çizginin Dışındakiler”in konuğu Nihat Gökyiğit oldu.
Nihat Gökyiğit, Bersay İletişim Enstitüsü’nde “Yaşam Kalitesi ve Başarı” başlıklı konferansında “Sevgi, merhamet ve doğa ile barışı merkezine alan kişi manevi değerlere ve yaradana da inanırsa yaşamın tadını çıkarır” dedi.

Gökyiğit, beden ve ruh sağlığının, aile mutluluğunun, kişinin sevdiği düzenli bir işe sahip olmasının, yoksulluktan ve cehaletten kurtulmanın kaliteli yaşamın ön şartları olduğunu ifade etti.

Herkesi kucaklamanın, hoşgörülü olmanın yaşamı huzurlu ve başarılı kılacağını paylaşan Gökyiğit, yoksulluktan kurtulmak için üretimin şart olduğunu, ancak hem doğaya hem de barışa sürdürülebilir hizmet etmek gerektiğini sözlerine ekledi.
“İletişimde Mükemmellik Programı 3: Çizginin Dışındakiler” in bir sonraki konuğu ise  Ayşe Ege ….

  Sanal para Bitcoin’in vergilenmesiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Kavun Üreticileri Rekolteden ve Fiyatlardan Memnun

Birçok tarım ürününün üreticisi dert yanarken kavun üreticileri rekolteden ve fiyatlardan memnun. Tarlada 1.5 TL, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir