Anasayfa / Haberler / Club Diasa Kart, Ucuzu Daha Ucuz Yapan Kart

Club Diasa Kart, Ucuzu Daha Ucuz Yapan Kart

Club DiaSA Kart

Düzenlediği kampanyalarıyla birçok farklı ürünü çok ucuza tüketiciye sunan indirim marketi DiaSA, hizmete sunduğu Club DiaSA Kart ile inanılmaz fiyatlar üzerinden ekstra indirimler yaparak ucuzu daha da ucuz yapıyor. DiaSA mağazalarında başvuru formu karşılığında ücretsiz olarak dağıtılan Club DiaSA Kart tüketicileri çok avantajlı fiyatlar ile buluşturuyor.

Club DiaSA Kart, DiaSA’nın gelenekselleşen uygun fiyat kampanyalarına yepyeni bir soluk getirerek, tüketicilere hem bol ürün çeşidi hem de paralarının tam karşılığını hatta daha fazlasını alma fırsatı sunuyor. Club DiaSA Kart sahipleri, tüm DiaSA mağazalarında sucuktan pirince, bulaşık deterjanından tuvalet kağıdına kadar pek çok indirimli ürün çeşidinde ekstra indirimler kazanıyor.915 mağaza sayısıyla Türkiye’nin birçok bölgesinde tüketicilere en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunan DiaSA’nın 8 Nisan’a kadar sürecek kampanyası kapsamında Club DiaSA Kart ile 2500 gr Dia Osmancık Pirinç 5,89 TL, 5 kg Dia Toz Şeker 10,49 TL, 500 gr Dia Krem Kaşar Peynir 3,79 TL, 500 gr Sütaş Tam Yağlı Beyaz Peynir 4,49 TL, 250 gr Dia Kangal Sucuk 2,99 TL, 70’li Finish Calgonit Tablet 17,90 TL, 24’lü Familia Tuvalet Kağıdı 8,99 TL ve 6 kg Persil Gold Konsantre Matik Çeşitleri’nden her biri 13,25 TL’den satışa sunuluyor.

Ne alırsan DiaSA’da çok ucuza
Günlük araştırmalar ve analizlerle Türkiye’deki fiyatlandırma politikasını belirleyen DiaSA, fiyat karşılaştırmalarını yapan özel ekibi sayesinde “kaliteli ürünü – çok ucuz fiyata” tüketiciyle buluşturuyor. DiaSA, en ucuz market olabilmek amacıyla, her hafta 6.500 ürünü araştırıyor ve kontrol ediyor. Özellikle “market markalı” ürünleri ile tüketicinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek çeşitliliğe sahip olan DiaSA, yoğurttan tuvalet kağıdına, peynirden sıvı yağa kadar birçok üründe benzersiz fiyatlar sunuyor. Bu çalışmalar ve analizler DiaSA müşterilerinin ucuzluk ve kaliteyi bir arada bulmalarını sağlıyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir