Anasayfa / Turizm ve Tatil / Çocuklarla Tatil İçin Voyage Sorgun Otel

Çocuklarla Tatil İçin Voyage Sorgun OtelGenel Tesis Bilgileri

Tesis, Side’ye 3 km., Antalya şehir merkezine 75 km., havalimanına 65 km. mesafededir.
Denize sıfır tesisin, 350 m. uzunluğunda kum ve küçük çakıldan oluşan plajı ve 2 iskelesi mevcut. Güneş şemsiyesi ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Voyage-Sorgun-General

Çocuklu veya çocuksuz, ailenizle ya da arkadaşlarınızla, eğlenmek veya dinlenmek için her türlü hizmet sunuluyor. 87.000 m2 alana kurulu bir tesistir. Voyage Sorgun hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.
Bu tesisin tur operatörü: Etstur
Yeme/İçme

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler. Tesisin belirlemiş olduğu yerli alkollü, alkolsüz ve bazı yabancı içkiler English Pup’da ve bistroda 24 saat ücretsiz. Diskoda 02:00’ye kadar, Underground Discko Bar’da 04:00’e kadar içecek servisi konsept dahilinde devam etmektedir. A la carte restoranlar konaklama süresince 1’er kez rezervasyonlu ve ücretsiz (Teppanyaki restoran ücretli). Öğle ve akşam yemeğinde içecekler masaya servis ediliyor. Tesisin belirlemiş olduğu bazı alanlarda ve saat dilimleri arasında Algida marka dondurma çeşitleri ücretsiz olarak veriliyor. Kahvaltıda taze sıkma portakal suyu ücretsiz.

  Muğlanın Akkaya Beldesi Sakin Kent Bayrama HazırYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Turist başına gelir nasıl artırılacak?

Bacasız sanayi olarak adlandırılan turizmde Türkiye Akdeniz bölgesinin en hızlı gelişen, ülkelerinin başında yer alıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir