Anasayfa / Şirket Haberleri / Çocuklu Aileler İçin Sherwood Resorts

Çocuklu Aileler İçin Sherwood Resorts

Antalya turizmine Shennrood imzası, Çocuklu Aileler İçin Sherwood Resorts

Yaklaşık 20 yıl önce adım attıkları turizm sektöründe üç otelle hizmet veren Ceylan Şirketler Grubu, bu sene içinde Belek’te açtığı iki otelle otel sayısını 5’e çıkardı. Sherwood Resorts & Hotels markası altmda Türk turizmine hizmet veren Ceylan Şirketler Grubu, emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

“Turizme kayıtsız kalamazdık”

Shenvood Resorts & Hotels’in 5 oteli turizme önemli bir katkı sağladığını söyleyen Haşan Ali Ceylan, “Prize Otel ile başlayan turizm maceramız, Greenwood Resort Hotel, Shenvood Breezes, Sherwood Dreams ve Sensimar Belek Resort&Spa ile devam ediyor. Sensimar Belek ve Shenvood Dreams’i bu sezon başmda hizmete sunduk. 5 otel ile binlerce turistte tatil sunuyoruz. Antalya’da faaliyet gösteren Ceylan Şirketler Grubu olarak turizme kayıtsız kalamazdık. O yüzden Yönetim Kurulu Başkammız Şükrü Ceylanın 1991 yılında turizme adım atması ile birlikte otelcilikte büyüdük” dedi.

“Antalya’da olmak büyük şans”

Antalya gibi bir turizm şehrinde hizmet verdikleri için şanslı olduklannı belirten Haşan Ali Ceylan, diğer turizm şehirlerine göre daha uzun bir yaz sezonuna sahip olduklannı söyledi. Ceylan, “Sezonun uzun olması bizim turizmdeki gelişimimizi hızlandırdı. Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için her sene ciddi bir çalışma temposu içine giriyoruz. Bu çalışma temposu sonucunda turistlerin güler yüzünü görmek bizi mutlu ediyor. Shenvood Resorts & Hotels olarak Türk turizmine kalite kattığımızı düşünüyorum. Bu kalite anlayışımızla Türk turizmine hizmet vermeye devam edeceğiz” diyor.

İnşaat alanında faaliyet gösteren bir aile şirketi olan Ceylan İşletme İnşaat Turizm Yatınm Nakliyat San. ve Tic. A.Ş., 1991 yılında Antalya merkezde yer alan Prize Otel’le turizm alanına adım attı. 1999 yılında Greenwood Resort Hotel, 2005 yılında Shenvood Breezes ile turizm yatınmlanna devam eden Ceylan Şirketler Grubu, bu sene içinde de Belek’teki Shenvood Dreams ve Sensimar Belek Resort&Spa’yı Türk turizminin hizmetine sundu.

Turizmdeki gelişimi iyi okudu

Şükrü Ceylanın turizmdeki gelişmeyi iyi görmesi ile büyüyen Shenvood Resorts & Hotels, Antalya’nın önemli markalan arasına girdi. Ceylan Şirketler Grubu, küçük bir otelle turizme adım atarken şimdi 5 oteli bünyesinde bulunduran önemli bir otel grubu oldu. Shenvood Resorts & Hotels bünyesinde Prize Otel, Greemvood Resort Hotel, Shenvood Breezes, Shenvood Dreams ve Sensimar Belek Resort&Spa ile Türk turizmine hizmet veren Ceylan Şirketler Grubu, sunduğu hizmet ile yerli ve yabancı turistlerin büyük beğenisini kazanıyor. Şirketini büyük bir aile şirketi haline getiren Şükrü Ceylan, otellerinin yönetimini oğlu Haşan Ali Ceylana bırakmış durumda. Haşan Ali Ceylan da babasından aldığı deneyimleri iş hayatına iyi bir şekilde yansıtıyor.Konsepti ile dikkat çekiyor

Antalya’nın Belek bölgesi Boğazkent belde sahilinde Haziran 2011’de yeni bir yıldız doğdu. Sensimar Belek Resort & Spa, Belek sahilinin ilk butik oteli olarak sıra dışı konseptiyle dikkat çekiyor.

Sherwood Resorts & Hotels bünyesinde yer alan ve Belek’e farklı bir soluk getirecek olan otel, kişiye özel hizmet anlayışıyla çiftler için huzurlu bir sığınak. Modem ve konforlu 230 odası ve “Butik Her Şey Dahil” anlayışı ile misafir ağırlayan Sensimar Belek Resort & Spa, zincir otelcilikten gelen tecrübe ile kaliteyi buluşturuyor.

Her ayrıntısı yetişkinlere özel tasarlanan Sensimar Belek’te; gürültülü animasyonlar, büyük kalabalıklar ve çocuk sesinden uzak bir tatil, konuklan bekliyor. Toplam 6000 m2’lik havuzlan, 2000 m2’lik spa alam ve 300 metrelik plajıyla Belek sahilinin yeni kaçış noktası. Serin havuz sulannm ortasında bir adacıkta, lüks ve kompakt bir süit odada dinlenmek isteyenler için tasarlanmış harika göl süitleri veya yatağında uzanırken masmavi Akdeniz sularında dinlendiğini hissetmek isteyenler için deniz manzaralı odalanyla Sensimar Belek, unutulmaz tatillerin adresi haline gelecek.

Çocuklu aileler için ideal

Turkuaz denizi, harika doğası ve kuş cenneti ile Belek’in cennet köşelerinden olan Boğazkent mevkiinde, Mayıs 2011’de kapılannı açan Sherwood Dreams; 52 aile odası, jakuzili 26 deluxe odası, bahçe ve deniz manzaralı 226 standart odasıyla konuklannı ağırlıyor. 2000 metrekarelik spa alam, açık ve kapalı yüzme havuzlan, çocuklar ve yetişkinler için 10 adet kaydırağa sahip su parkı, tam donanımlı lunaparkı ile aileler için ideal bir tatil alternatifi sunuyor. Çocuklar için sınırsız eğlence seçenekleri ve aktivitenin yam sıra, yetişkinler için gerçek bir dinlenme ve yenilenme fırsatı sunan Sherwood Dreams, zengin yeme içme alternatifleriyle de büyülüyor. İtalyan mutfağının ve uluslararası mutfakların bir harmonisini sunan iki adet a’lacarte restoranı ve kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinin açık büfe olarak sunulduğu ana restoranı ile hizmet veriyor. Görsel açıdan çarpıcı gösteriler, cardı müzik programlan ve parti organizasyonlan ile akşamlan eğlence ve keyfin doruğa çıktığı otelde; bowling salonu, oyun merkezi, sinema salonu ve açık hava sinema gösterimleri de misafirlerin hoşça vakit geçirmesini sağlayan aktiviteler arasmda.

Türk turizmine iyi bir örnek

349 odasıyla Akdeniz’in masmavi sulanyla bütünleşen Lara kumsalında zengin bir bitki örtüsü ile çevrili Sherwood Breezes, Her Şey Dahil hizmeti ile misafirlerine eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor. Profesyonel ekibi ile yerli ve yabancı turistlere hizmet veren Breezes, kalite anlayışı ile Türk turizmine iyi bir örnek oluşturuyor.

Hizmeti ile dikkat çekiyor

Greenwood Resort Hotel, 265 odasıyla Antalya’nın incisi Kemer’in gözbebeği Göynük’te Güney Batı Toroslan’nın dibinde yer alıyor.

Şirin bir tatil mekanı olan Greenwood Resort Hotel, Sherwood Resorts & Hotels’in hizmet anlayışı ile Kemer bölgesine büyük bir katla sağlıyor.

Ailenin en küçük bireyi

Shenvood Resorts & Hotels’in en küçük üyesi olan butik otel Shenvood Prize, 28 odasıyla Antalya’nın Lara bölgesinde hizmet veriyor.

Shenvood Prize merkezi lokasyonuyla, denize uzaklığı yürüme mesafesinde olmakla birlikte çevredeki sayısız restaurant, bar ve mağazalar ile misafirlerine farklı bir tat sunuyor. Büyük otellerde tatil yapmak istemeyenlere seslenen Prize, yüksek müşteri memnuniyeti ile dikkat çekiyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir