Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Çok Fonksiyonlu Seyahat Çantası Eastpak Toury 55

Çok Fonksiyonlu Seyahat Çantası Eastpak Toury 55Gezmeyi sevenler için bavul seçimi es geçilmeyecek kadar önemli bir detay. Bavulun sağlamlığı, hafifliği ya da rahat taşınabilmesi sayesinde seyahat ederken eziyet çekmekten, 2 yılda bir derbeder olan bavulu atıp yenisini almaktan kurtulabilirsiniz.

Sık sık seyahat edenlerin en büyük sorunlarından biri kilo kontrollerini sağlayamamaları. Valiz malzemesinin hafifliği, bol bölme ve sıkıştırma kayışları  istediğiniz çoğu şeyi güvenle taşımanız dışında, bavulun kendisinden çok kendi eşyalarınızı taşımanıza şans tanıyacaktır.
Bavulun farklı taşıma olanakları olması da iş veya kamp seyahatşerinde aynı çantayı kullanbilmenizi sağlayacak ve evde bir bavul yeri daha kazanmanıza imkan tanıyacaktır. Macera dolu bir geziye çıkarken sırtınızda taşıyabileceğiniz çantanız aynı zamanda uçakla yapacağınız bir iş gezisinde de kullanılabileceği için farklı rotalara giderken daha az tereddüt edeceğiniz için sadece yolda olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Valizinizin sağlam olması da sizi yardı yolda bırakmayacağını ve bir kaç sezon yanınızda güvenle olabileceğinin göstergesi. Kullanılan malzeme ve teknoloji size konforu ve kaliteyi aynı anda sunmalı ki, verdiğiniz paraya değsin.

Eastpak,  yüksek performanslı malzemeleri birleştirdiği en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş tasarımlarıyla pek çok üründe pazarın öncü markalarından biri.

Gezmeyi çok sevenler için seçtiğimiz Eastpak Toury 55 Seyahat Çantası, çok fonksiyonlu, hem tekerlekli hem de sırt çantası olarak kullanılabilen, geniş ve organize edilebilir iç hacimli bi bavul ve Eastpak’in en favori ürünlerinden. Yaratıcı ve yenilikçi Eastpak tasarım ekibi, dünyanın önde gelen sporcularıyla kolektif olarak çalışarak kaliteyi daha da ileriye taşımayı amaçlamakta.

30 yıl garanti güvencesi sunan Eastpak’i biz de güvenle size tavsiye ediyoruz. Bu ürüne, ücretsiz kargo ve değiştirme kolaylığıyla Sporcum.com’dan hızlıca ulaşabilirsiniz.

  Göktaşında Yeni Mineral BulunduYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir