Anasayfa / Kariyer ve İş / Colin’s 2015 Eleman Alım Planları

Colin’s 2015 Eleman Alım PlanlarıCOLİN’S

550 KİŞİYE İSTİHDAM OLANAĞI

38 ülkede 600’ü aşkın mağazası bulunan Colin’s’in Türkiye’deki mağaza sayısı 175 iken yurtdışmda bulunan mağaza sayı 425. Yaklaşık 5 bin kişiyi istihdam eden şirket, 2015’te Türkiye’de 30 yeni mağaza açmayı hedefliyor. Yurtdışmda ise Rusya’da 15, Ukrayna’da ise 11 yeni mağaza açma hedefi bulunuyor.
Colin’s

“Yeni bir mağaza açtığımızda, o mağazada satış danışmanı, uzman satış danışmanı, kasiyer, mağaza müdür yardımcısı ve mağaza müdürü olmak üzere çeşitli unvanlarda yaklaşık 10 kişi görev alıyor. Yeni yılda açmayı hedeflediğimiz mağaza sayısına paralel olarak yaklaşık 550 kişiyi daha istihdam edeceğiz” diyen Colin’s İnsan Kaynakları Direktörü Hülya Gökay, 2014 yılında Türkiye dahil tüm ülkelerde toplam 50 mağaza açtıklarını ve 600’ün üzerinde ek istihdam sağladıklarını aktarıyor.

  Çalışanların Ağzından İlginç İlk Gün HikayeleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir yorum

  1. Giyim ve textil üzerine 20 yıllık bir tecrübem var reyon şefiliği yaptım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir