Anasayfa / Giyim ve Moda / Colin’s İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Colin’s İlkbahar Yaz KoleksiyonuYaratıcı kreasyonlarıyla tarz sahibi moda tutkunlarının ilk tercihi Colins, 2011 ilkbahar yaz koleksiyonundaki cıvıl cıvıl temalarıyla göz kamaştırarak takipçilerini yine etkisi altına alacak.
Bahara yüzümüzü döndüğümüz şu günlerde rengârenk ilkbahar-yaz koleksiyonuyla Colins, sevenlerinin neşesini yerine getirecek. Tarz sahibi kreasyonlarıyla günlük giyim trendlerini belirleyen marka, yaklaşan yaz mevsimini birbirinden neşeli üç farklı temayla karşılıyor. Campus, Rockn Roses ve Let it Shine adlarını taşıyan bu üç tema, farklı tarzlara hitap ederek Colinsi kendini özgürce ifade etmek isteyen gençlerin bir numaralı markası haline getiriyor.

Hem günlük kıyafetlerde, hem de gece kıyafetlerinde şık ve etkileyici alternatifler sunan Colinsin iddialı ilkbahar-yaz kreasyonunda, pırıltılı club kıyafetlerinden rock starların yıpranmış görünümlü ekose gömleklerine, baharın enerjisini taşıyan rengarenk kolej stilinden rahat ve trendy jeanlere, her tür tarza uygun bir seçenek bulunuyor. Colinsle bahar sevincini üzerinizde taşıyacaksınız.

www.colins.com.tr

  2011 Zımbalı Ayakkabı ModasıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir