Anasayfa / Şirket Haberleri / Cruze ailesi genişliyor

Cruze ailesi genişliyorCruze ailesi genişliyor

2009 yılında lansmanı yapılan Caize, Chevrolet markasının dünya çapındaki en başanlı modeli olarak 2012’nin ilk çeyreğine kadar dünya genelinde 1,3 milyon adet satıldı. Şimdi Chevrolet, Cruze ailesini yeni station wagon modeliyle genişletiyor.

Yeni Chevrolet Cruze Station Wagon’un arka kısmında bagaj kapağının eğimli açısı, yine eğimli olan ön kısmın dinamik görünümünü tamamlıyor. Tüm Yeni Chevrolet Cruze Station Wagon’lar yeni beş kollu 16 inç alüminyum alaşımlı çelik jant tasarımıyla birlikte sunulacak.
Ön tamponu çevreleyen tasarım sürücü ve yolcu kapısına doğru akarak, Chevrolet’nin kendine has bir özelliği haline gelen çift renkli kokpit görüntüsünü yaratıyor. Standart olarak yepyeni Chevrolet MyLink, bilgi ve eğlence sistemiyle gelen otomobillerin entegre orta konsolu üzerinde yeni yedi inçlik yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran gururla sunuluyor. Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Tolga Atmaca, Caize ailesinin genişlediğine dikkat çekerken Avaıpa’da vagon pazar payının yüzde 25’lerde olduğunu, Türkiye’de ise daha düşük rakamlarda bulunduğunu söyledi. Şu ana kadar yaklaşık 24 bin adet Caize satışı gerçekleştirdiklerini söyleyen Atmaca, yeni aracı ekim ayında İstanbul’a getireceklerini söylüyor. Aracın fiyatı ise 45-50 bin TL aralığında olacak. Tolga Atmaca, yıl sonuna kadar 200 adetlik bir satış hedefi koyduklarını dile getiriyor.

  Kipaş Holding'in Yatırımları ve HedefleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir