Anasayfa / Kariyer ve İş / Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel AlımıCumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı, Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Eleman Alımı, Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli İşci Alımı, Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmesiz Personel Alımı, Cumhuriyet Üniversitesi İş Başvurusu, Cumhuriyet Üniversitesi İş İlanları

Cumhuriyet Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Başvuru şartları, aranan nitelikler, istenen belgeler gibi detayları aşağıda yer alan ilanda bulabilirsiniz. Eğer sizde üniversite bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız, ilanı inceleyerek ilgili yerlere başvurularınızı yapabilirsiniz.

Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü’nden
Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne 5620 sayılı Kanun ve 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacaktır.

Unvanı Adedi Aranılan Nitelikler
Hemşire 5 Hemşirelik Lisans programından mezun olmak.
Eczacı 1 Eczacılık Fakültesi mezunu olmak.
Fizyoterapist 1 Yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak
Sağlık Teknikeri 2 Yükseköğretim kurumlarının en az önlisans düzeyinde eğitim veren Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü mezunu olmak
Diyetisyen 1Yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak

Alınacak Sözleşmeli Personelin
1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.
2- 2010 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. (KPSSP3 puanları esas alınacaktır)
3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
4- Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilişkisi bulunmamak.
5- Başvuracak adayların durumunun; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu Şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmüne uygun olması Müracaatlar ilanın gazetede yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde Personel Dairesi Başkanlığı’ndan temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere Personel Dairesi Başkanlığınca onaylanmış) Personel Dairesi Başkanlığı’na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ve internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

  Başbakan'dan Sözleşmeli Personele Kadro Müjdesi

İstenilen Belgeler
a) öğrenim Belgesi
b) 2010 KPSS (B) grubu sınav sonuç çıktısı
c) Fotoğraf (1 adet)
d) Erkek adaylardan askerlik durumunu gösterir belge.
6- KPSS (B) grubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların isimleri başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 5 (beş) gün içerisinde www.cumhuriyet.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir