Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Cüneyt Özdemir Reklam Yıldızı Oluyor

Cüneyt Özdemir Reklam Yıldızı Oluyorİşte bu yıl tarzını değiştiren bir reklam filmiyle ekranlara gelmeye hazırlanan o ünlü televizyoncu.
ÖZDEMİR REKLAM YILDIZI OLUYOR
Cüneyt Özdemir’i reklamlarda gördüm. Ne reklamı olduğu belli değil. Hazırlık aşamasında. Pek bu mecralarda görülmezdi. Demek bazı şeyler değişiyor. Daha çok kişi tarafından tanınmak önemli. Sonuçta bu reklam yayınlanmaya başlayınca Cüneyt Özdemir her eve girmiş olacak. Anladığım, farklı bir tanıtım olayına girmiş. Popüler kültürün tüm olanaklarından yararlanmak bu. Peki neden bu yıl oldu?
Bu yıl Cüneyt Özdemir’in tarzı değişti. Artık daha ‘sansasyonel’. Soruları, konuklarıyla daha sivri. Bu fark edilmekle birlikte ‘ötekileştirme’yi de beraberinde getirdi. Her programı karşı tarafın “Bu onlardan” eleştirilerine neden oldu. Reklam yüzü olarak kullanılma kıvamına da getirdi.
Yanlış mı doğru mu? Cüneyt Özdemir daha popüler, daha çok izlenmek, daha çok ilgi odağı olmak istiyor. Reklamın yanı sıra ses getirecek başka mecraları da deneyebilir. Mesela dizide oynamak gibi!
SİNA KOLOĞLU / MİLLİYET
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir