Anasayfa / Şirket Haberleri / Dalsu Yağ’ın sırrı kalitesinde

Dalsu Yağ’ın sırrı kalitesindeDalsu Yağ kullandığı kaliteli malzemeler, özel tasarım ürünleri, uygun fiyatlı kampanyaları ve reklam yatırımlarıyla sektöründe fark yaratmaya devam ediyor…

dalsu yagiKAHRAMANMARAŞ’IN Pazarcık ilçesinde bulunan ve ürünlerinin kalitesi nedeniyle Türkiye Avrasya Tüketiciler Derneği’nin “Akılda Kalan, Güven ve Kalite ile Sektöründe Öne Çıkan Marka” ödülü’ne layık görülen Dalsu Yağ’ın şirket felsefesinde ilk sırada “kalite” unsuru yer alıyor.

17 yıl önce Dalkara Ailesi’nce Pazarcık llçesi’nde kurulan Dalsu Yağ, bölgede kalitesi ile her kesimden tüketicinin tercihi durumunda. Dalsu Yağ’ın satış sonrasında hizmet, kalite ve güven konusunda başarılı bir marka olduğunu söyleyen Dalsu Yağları Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Hüseyin Dalkara, ilk şişeyi ürettikleri 17 öncesinden bugüne kaliteden ödün vermediklerini belirterek, şunları söyledi:
“Şirketimizin felsefesinde ilk sırayı kalite alır. Müşteri memnuniyeti adına her sene faaliyetlerimizi bu minvalde yürüttük. Uzun ve meşakkatli bu yolda gayretlerimizin meyvelerini toplamaya başladık. Müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışına dayalı ticaret felsefemizin ne denli doğru olduğunu, bizi bugünlere getiren başarımızla kamuoyuna gösterdik.

AMACIMIZ PARA DEĞİL KALİTE

Dalsu Yağları olarak kullandığımız kaliteli malzemeler, özel tasarım ürünlerimiz, uygun fiyatlı kampanyalarımız ve reklam yatırımlarımızla sektörümüzde fark yarattık ve yaratmaya devam ediyoruz. Bu onuru Dalsu Yağları ailesine yaşatan müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinden çıkan ve her geçen gün sektördeki pazar payını artıran Dalsu Yağları olarak kaliteden ödün vermeden ve hız kesmeden aynı başarıyı devam ettirmek tek amacımız.

Bugün Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden Karadeniz’e, Çukurova’dan Ege’ye kadar uzanan bölgelerde mutfaklara ayçiçeği, mısır ve pamuk yağı sunmanın gururunu yaşıyoruz. Modern laboratuvarlarımızda deodirize ve vinterize işlemlerini yapıyoruz. Tam otomatik tesislerimizde ise günde 60 ton kapasite ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

  Art-Mim, Otel Yatırımcılarının İlk Tercihleri Haline Geldi

Dalsu Yağ her yıl hızla artan bayi ağı ile tüm Türkiye’ye yayılırken, yurtdışına ihracatıyla da bölgede göz dolduruyor. Gerek ilçemizin adım gerekse ilimizin adım düzgün bir markayla tüm tüketicilere tanıtıyoruz. Dalsu, yoğun ve güçlü bir markalaşma süreci yaşıyor. Ürünlerimizde kullandığımız ambalajları da birinci sınıf malzemeden seçiyoruz. Amacımız çok para kazanmak yerine daima kaliteli ürün üreterek, daima tercih edilen bir marka haline gelmektir.”
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir yorum

  1. Yaginiz hiç kullanışlı değil her yapilista balık kokusundan evde dayanamıyoruz. 18 lt almıştık nasıl tuketecegiz onun derdine düştük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir