Anasayfa / Kariyer ve İş / Datça Belediyesi Eski Hükümlü Alımı

Datça Belediyesi Eski Hükümlü AlımıDatça Belediyesi Eski Hükümlü Alımı, Datça Belediyesi Hükümlü Alımı, Datça Belediyesi İş İlanları, Datça Belediyesi İş Başvurusu, Datça Belediyesi İşci Alımı, Datça Belediyesi Personel İlanları, Datça Belediyesi Eleman Alımı

Datça Belediyesi eski hükümlü alımı yapacaktır. Muğla ve çevresinde ikamet eden takipçilerimizi yakından ilgilendiren alımın detayları aşağıda bulunan ilanda yer almaktadır. Datça Belediyesi eski hükümlü şoför- yük taşıma alımına başvuruda bulunmak için, ilanı inceleyebilir ve başvurularınızı ilgili yerlere yapabilirsiniz.

Datça Belediye Başkanlığı-Datça
Son Başvuru Tarihi : 19 Eylül 2011
Yayınlanma Tarihi : 09 Eylül 2011, Sayı : 993

Genel Şartlar ve Notlar
Talebe Başvuracak Adayların Dikkatine;
Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Kuraya tabi taleplerde kuranın hangi gün, saat ve adreste çekileceği belirtilecektir.Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının daimi, geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

  İş Yerinde Giyim Kuralları?

NOT: Talep şartları; En az ilköğretim, en fazla ortaöğretim (lise) mezunu olmak, E sınıfı ehliyete sahip olmak gerekmektedir.

Meslek Bilgileri
Meslek: Şoför-Yük Taşıma
Öğrenme Türü: Kurstan
Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi: İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi: Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :Bodrum, Datça, Fethiye, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Muğla Merkez, Ula, Yatağan, Dalaman, Ortaca, Kavaklıdere
Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 1
İş Sözleşmesi Tipi: Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli: Tam Süreli
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir