Anasayfa / Şirket Haberleri / Defacto Erbil’de İkinci Mağazasını Açtı

Defacto Erbil’de İkinci Mağazasını AçtıKuzey Irak’ta DeFacto’ya büyük ilgi…
Bölgede gelişen ekonomi, hazır giyim alanında gelen yoğun talepler doğrultusunda kısa süre içerisinde ikinci mağazasını açma kararı alan DeFacto, Türkiye’deki hızlı mağazalaşma politikasını yurt dışında da sürdürmeye devam ediyor. Erbil Family Fun alışveriş merkezindeki ikinci mağazası 700 metrekarelik bir alandan oluşuyor. Mağaza tasarımları konusunda deneyime sahip dünyaca ünlü bir tasarım firması tarafından dizayn edilen yeni mağaza, bir yandan DeFacto’nun Akdenizlilik enerjisini taşırken, bir yandan da Erbil’in kültürel dokusuna uyum sağlıyor.

Türkiye’de 6 yeni mağaza…
Akdenizlilik kimliği ile Türk tüketicisinden büyük ilgi gören Defacto, 2010 yılının son döneminde açtığı 6 yeni mağazasıyla 88 mağazaya ulaştı. Türkiye genelinde 400’e yakın seçkin corner bayisi de bulunan Defacto, geçtiğimiz ay Beyoğlu’nda açtığı 400 metre karelik yeni mağazasıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Defacto son dönemde Beyoğlu mağazasının yanı sıra İstanbul’da Torium AVM, Pelican Mall AVM, Perla Vista AVM, Artvin İstanbul Bazaar ve Bursa Anatolium mağazalarını açtı. Defacto’nun 4 katlı yeni mağazası, hem Akdenizlilik enerjisini hem de İstiklal Caddesi’nin kozmopolit dokusunu yansıtıyor. Mağazanın duvarlarında ve camlarında kullanılan canlı renklerdeki grafikler de bu enerjiyi mükemmel bir şekilde yansıtıyor.
Kaliteden ödün vermeden şık ve zarif tasarımlar sunan DeFacto, tüm mağazalarında Akdenizliliği hissettiriyor. Bugün Türkiye genelinde 88 DeFacto shop mağazası ve 400’e yakın seçkin corner bayisi, yurtdışında ise 5 shop mağazası ve 63 corner bayisi ile hizmet veren DeFacto, mağazadan içeriye girer girmez tüketiciyi saran havası, hareketli müziği, cıvıl cıvıl renklerden oluşan koleksiyonları ve güler yüzlü personeli ile Akdenizli olmanın ayrıcalığını yaşatıyor.

DeFacto Hakkında:

35 yıllık hazır giyim deneyimi ile Türkiye Tekstil sektörünün öncü firmalarından biri olan Ozon Grup, Defacto markasını 2003 yılında kurdu. Markalaşma sürecinde “Akdeniz modasının Türkiye’deki öncü markası” olarak konumlandırılan Defacto’nun koleksiyonları, günlük hayatın yanında iş hayatında da kullanılan şık ve rahat kıyafetlerden oluşuyor. Gelişmiş bilgi teknolojileri altyapısı, merchandising ve visual merchandising sistemleri, mağazacılık operasyonu, yaratıcı tasarım ekibi ve yönetim alanlarında deneyimli kadrosu ile Defacto 2003 yılından bu yana Türkiye tekstil sektöründe adından söz ettiriyor.

  2012'nin en yaratıcı 50 şirketiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir