Kariyer ve İş

DeFacto İş Başvurusu 2012

DeFacto Eleman Alımı 2012, DeFacto Personel Almı 2012, DeFacto İş İlanı 2012, DeFacto Tezgahtar Alımı 2012, DeFacto Mağaza Yönetici Alımı 2012

Türkiye’de tekstil sektörünün lider firmalarından biri olan Ozon Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından 2003 yılında kurulan Defacto, Akdeniz ateşi ateşiyle yola koyulan ve akdeniz modasının Dünyada ve Türkiyedeki öncü markası olarak tanıtmıştır.

Fırsatları yatırıma dönüştüren DeFacto; insan kaynaklarına verdiği önem ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma amacıyla sürekli gelişmesini sürdürmekte ve pazar payını da buna bağlı olarak yükseltmektedir.Bu kapsamda personel alımları yapmakta olan DeFacto, başta satış danışmanı, inşaat mühendisi, idari şoför, elektrik teknisyeni, kalite mühendisi ve part time çalışabilecek personel olmak üzere 127 farklı pozisyonda personel alımı yapmaktadır. Personel alım başvurularını kariyer net ve kendi kurumsal internet sitesi üzerinden yapan DeFacto’da çalışmak isteyenler ayrıca genel başvuru da yapabilmektedir.

DeFacto İşe Alım Süreci:

Alınan başvurular İnsan Kaynakları Bölümü tarafından değerlendirilerek uygun olan adaylar ilgili bölüm yöneticileri ile bir araya getirilerek mülakat yapılır. Bu mülakatlarda kişilerin özellikleri ve güçlü yönleri tespit edilerek uygun olan adaylara daha sonra iş teklifi yapılmaktadır.

DeFacto Yönetici Yetiştirme Programı:

DeFacto yönetici yetiştirme programı ile kendi mağaza yönetim kadrolarını yetiştirmektedir. Adaylar Genel Yetenek, Genel Kültür ve Görsel Algı sınavlarından geçirilerek uygun olan adaylar yaklaşık 6 ay süren akademi eğitim programına alınırlar ve gerekli kişisel ve mesleki eğitimler verilir. Eğtim süresi boyunca değerlendirme notları ve mağazalardaki yöneticilerin görüşleri doğrultusunda derecelendirme yapılır ve adayların atamaları yapılmaktadır.
DeFacto’nun başarısının arkasında insan Kaynaklarına verilen değer yatmaktadır DeFacto, insan gücüne yapacağı yatırımın, dünya markası olma yolunda ilerleyen DeFacto’yu yaratmada en büyük paya sahip olduğunun bilincindedir. Çalışkan, yardımlaşan, gelişime ve değişime açık personelin azmi, başarısı ve yaratıcılığı enerji kaynağımızdır. DeFacto personeli stratejileri paylaşır ve işinin lideridir.

Amacımız bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlerken, çalışmalarımıza eğitim ve teknoloji desteği sağlayarak, içindeki enerji ve yeteneği ortaya çıkarmaktır. DeFacto, kariyerinde gelişmeyi, uluslararası bir kimlik edinmeyi hedefleyen yetenekli ve yaratıcı personeliyle daha büyük hedeflere ulaşacaktır.Yeni-is hayırlı işler diler.

DeFacto İş Başvurusu için LİNKBir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu