Anasayfa / Kariyer ve İş / Demirdöküm İş Başvurusu

Demirdöküm İş BaşvurusuDemirdöküm’ e iş başvurusu yaparak sektörünün lider firmasında kariyer imkanı bulabilirsiniz. Demirdöküm, 1954 yılında kurulmuştur. Firmanın kurucusu Vehbi Koç’tur.

Demirdöküm, müşteri beklentilerini en iyi karşılayan ürünler sunmayı, kaliteli hizmet vermeyi ve dünya pazarlarında kendini göstererek sürekli büyümeyi hedeflemektedir.
Demirdöküm bünyesinde çalışacak personelde bazı özellikler aramaktadır. Bunlar; dinamik olma, takım çalışmasına yatkın olma, dürüst olma, gelişime ve öğrenmeye açık olma, çalışkan olma, eğitimli olma, özgüvene sahip olma ve müşteri memnuniyetini ön plan tutmadır.

Demirdöküm insan kaynakları, personelinden en iyi şekilde verim alabilmeyi ve firmayı öncelikle tercih edilen bir şirket haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Demirdöküm, öğrencilere lise ve üniversite stajı imkanı sunmaktadır. Stajınızı büyük bir firmada yapmak, hem deneyim kazanmanız için hem de ileride bu firmanın personeli olarak çalışabilmeniz için yardımcı olacaktır. Sizde kariyer hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, bunu gerçekleştirmek için işe lider bir firmada staj yaparak başlayabilirsiniz.

Eğer sizde Demirdöküm’ün bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız ya da stajınızı bu firmada yapmak istiyorsanız, firmanın resmi sitesini ziyaret ederek başvurularınızı buradan yapabilirsiniz.

DEMİRDÖKÜM
Adres: Bahçelievler Mah. Bosna Bulvarı No:148 34688 Çengelköy / İSTANBUL
Tel:0216 516 20 00 (PBX)
Faks:0216 516 20 01

  2012'de Halkla ilişkilerde büyüme bekleniyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

İşinizde ilk gününüz

Diyelim ki, yeni bir işteki ilk gününüz. Ato/ davranmalı, neler yapmalı, nelere dikkat etmelisiniz? Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir