Anasayfa / Kariyer ve İş / Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Memur Alacak

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Memur AlacakDeniz Kuvvetleri Komutanlığı, aralarında mutemet, eczacı, psikolog, berber, garson ve hademe ile kaptanın da bulunduğu çeşitli unvanlarda memur alacak

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Karargahı ile bağlı birlik ve kurumlarında görevlendirilmek üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak açıktan devlet memurları alınacak. Adaylar, başvurularını 14-18 Mart 2011 tarihleri arasında Deniz Eğitim ve Öğretim Komutanlığı İnsan Kaynakları Değerlendirme Grup Başkanlığı’na yapacaklar.
Ayrıntılı bilgi “www.dzkk.tsk.tr” adresinden temin edilebilecek.

Alım yapılacak unvanlar şöyle: “Mutemet, danışma memuru, eczacı, psikolog, veteriner, elektrik mühendisi, meteoroloji mühendisi, çevre mühendisi, inşaat mühendisi, grafiker, harita kadastro teknikeri, bilgisayar teknikeri, fotoğraf teknikeri, elektrik teknisyeni, makine teknisyeni, matbaa teknisyeni, kaptan, çarkçı, İngilizce öğretmeni, beden eğitimi öğretmeni, aşçı, kaloriferci, berber, garson, hademe, çamaşırcı, kuaför.”
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. iki yabancı dilim vargarsonluğum var güvenlikçiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir