Anasayfa / Kariyer ve İş / DenizBank 1.000 yeni personel arıyor, DenizBank iş başvurusu

DenizBank 1.000 yeni personel arıyor, DenizBank iş başvurusuDenizBank Eleman Alımları

DenizBank, yılın ilk sekiz ayında 12 yeni şube açtı. Banka, yılın sonuna kadar 38 şube daha açmayı planlıyor. Bu süreçte 500 de yeni eleman alındı.

DenizBank, ağırlıklı olarak şube operasyon ve satış pozisyonlar için eleman alımı yaptı. Bu elemanlar, önemli bir kısmı Büyükşehirlerde olmak üzere 67 ilde istihdam edildi. DenizBank 2018 yılında da 50 yeni şube açmayı planlıyor. Önümüzdeki yıl personel sayısı da 1.000 kişi artırılacak.
DenizBank Yönetim Hizmetleri Grubu Genel Müdür Yardımcısı Tanju Kaya, iş başvurusu yapan adayların sahip oldukları yetkinliklerin işe uygun olması gerektiğini söylüyor.

Kaya, “Yeni adayların katma değer oluşturabilmeleri, problem çözücü ve analitik düşünce yapısına sahip olmaları aradığımız öncelikli kriterler arasında” diyor.

DenizBank iş başvurusu için linke tıklayınız.

  Mülakatta Söyledikleriniz Sizinle İlgili Hangi Noktaları Ele VerirYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

2 Yorumlar

  1. ben mehtap sizin bankanızda çalışmak istiyorum iletişim fakültesi mezunuyum yakın doğu üniversitesi kıbrıs 2011 mezunu

  2. Ben Melek ön lisans bankacılık ve sigortacılık mezunuyum.3.sınıf iktisat öğrencisiyim.Bilgisayar bilgim iyi,klavyem ise hızlıdır.Sizinle çalışmak istiyorum ve başarılı olacağıma inanıyorum.İlginize arz ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir