Anasayfa / Kariyer ve İş / Denizbank İş Başvurusu

Denizbank İş Başvurusu
Denizbank iş başvurusu, daha çok bankacılık sektöründe çalışmak isteyen kişileri ilgilendirmektedir. Denizbank, 1938 yılında, Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak üzere kurulmuş bir bankadır.

Denizbank, müşteri memnuniyetini sağlamayı temel öncelik edinmiş bir bankadır. Türkiye’nin ilk beş bankası arasına girmeyi hedefleyen Denizbank, sektörünün liderleri arasına girmeye doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Denizbank, bünyesine katacağı personeli seçerken uygun işe uygun çalışan felsefesiyle hareket etmektedir. Ve kadrosuna alacağı personellerde bazı kriterler aramaktadır.Bu kriterler; eğitimli, çalışkan, sorumluluk sahibi, disiplinli, öğrenmeye ve gelişmeye açık olmaktır.Denizbank, hem öğrencilere staj imkanı hem kariyerine yeni başlayacaklara hem de deneyimlilere iş imkanı sunmaktadır. Lise ve üniversite öğrencileri stajlarını Denizbank gibi uluslar arası bir bankada yaparak gelecekte bankanın personeli olabilmek için bir öncelik sağlayacaklardır.

Kariyerini bankacılık sektöründe yapmayı hedefleyen yeni mezunlar ya da deneyimli personeller Denizbank’ ta çalışarak size sunacağı ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Eğer sizde bankacılık sektörünün lider firmalarından biri olan Denizbank’ın personeli olmak istiyorsanız, bankanın resmi websitesinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

DENİZBANK
Adres: Büyükdere Cad. No:106 34394 Esentepe – İstanbul
Tel: 0212 336 40 40

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir yorum

  1. Merhaba. Kamu yönetimi 3.sınıf öğrencisiyim. Trabzon da ikamet etmekteyim.Sizin gibi iyi bir bankada çalışmaktan mutlu olurum.Bana uygun bir pozisyonda çalışarak, iyi bir kariyer hedefliyorum.İşi kavradığımda en iyi şekilde yapacağımdan emin olabilirsiniz. Trabzon merkez veya ilçeler tercihimdir. Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. görüşmek dileğiyle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir