Teknoloji İnovasyon

Desa İpad Kılıfları

DESA iPad Kılıfları

Birbirinden şık ayakkabı ve hazır giyim koleksiyonlarının yanı sıra hayatı kolaylaştıran detaylar üzerine de ilgi çekici koleksiyonlar üreten DESA, rengarenk ve dayanıklı yeni ürün grubu iPad kılıflarını piyasaya sundu.

Bu yıl teknoloji takipçilerinin gözü piyasaya sunulduğu andan itibaren Apple’in tablet bilgisayarı iPad‘den başka bir şeyi görmedi. Yılın en çok konuşulan teknolojisi iPad’ler, her kesim ve yaştan insan tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor ve kapış kapış satılıyor. iPad severleri unutmayan DESA ise rengarenk deri iPad kılıfları ile teknolojiyi şıklıkla buluşturuyor.Özenli el işçiliği ile 100% dana derisinden üretilen DESA iPad kılıfları kullanışlılığı ile iPad’lere farklı bir hava katıyor. Deri kılıflar üstten bir kemer ile açılıp kapanıyor, kılıfların arkasında bulunan şeridi çektiğinizde iPad’iniz kılıfından kolayca çıkıyor.

Bu yılın en özel teknolojisi olan iPad’inizi, Desa’nın orijinal deri iPad kılıfı ile çarpmalardan ve çiziklerden de koruyabilirsiniz. Çünkü DESA iPad kılıflarının içi çizilmeyi ve darbelerden zarar görmeyi önleyici özel bir malzeme ile kaplanmıştır.
Kroko baskılı, deve kuşu baskılı ve naturel deri çeşitleri ile piyasaya sunulan DESA iPad kılıfları, pembe, yeşil, mor, kahverengi, siyah ve altın renkleri ile her yaştan ve zevkten insana hitap edecek çeşitlilikte tasarlandı. Bu birbirinden güzel iPad kılıflarını tüm DESA’lardan satın alabileceğiniz gibi, DESA’nın sanal mağazası www.desa.com.tr adresinden de sipariş edebilirsiniz. Yılbaşı yaklaşırken siz de en değer verdiğiniz teknolojik dostunuz iPad’inize rengarenk bir hediye vermeyi unutmayın!

Desa Hakkında:

1972 yılından bu yana Türk deri sektöründe faaliyet gösteren Desa, çanta, valiz, kemer, ayakkabı, konfeksiyon, ev mobilya ve aksesuar alanındaki çağdaş, ergonomik tasarım anlayışı ve üretim kalitesiyle, Türkiye’de deri endüstrisinin gelişimine öncülük etmektedir. Halen toplam 43 bin m2 kapalı alanda 800 çalışanı ile üretim yapan, 91.742 ürün çeşidine sahip olan ve 2003 yılında iç pazara yönelik markalaşma ve mağazacılık alanında yaptığı atılımla mağaza sayısını 30’a çıkaran Desa, yıl sonuna kadar mağaza sayısını 35’e yükseltme hedefindedir. 2003 yılında 61 milyon dolar ciro elde eden Desa, 2004 sonunda hedefi 68 milyon dolar olarak belirlemiştir. Desa ayrıca 2002 yılında da İSO 500 listesinde 250. sırada tamamlayarak sektörünün en büyük deri firması olmuştur.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu