Anasayfa / Şirket Haberleri / DHL Express’ten Japonya’dan Gelen Kargolara Radyasyon Kontrolü

DHL Express’ten Japonya’dan Gelen Kargolara Radyasyon Kontrolü

Japonya’ da yaşanan deprem felaketinin ardından Fukuşima Daiçi nükleer santralında meydana gelen nükleer sızıntı nedeniyle Japonya’dan gelen kargolara radyasyon taraması yapmaya başladı.DHL Express Japonya’dan Türkiye’ye gönderilen kargoları her hangi bir radyasyon tehlikesine karşı karşıya kalmamak için konteynerlar da bile ayrı muhafaza ediyor. Radyasyon korumalı özel kıyafet giyen görevliler tarafından özel bir odada açılan paketler radyasyon ölçümle cihazıyla kontrol edildikten sonra sahiplerine ulaştırılıyor.

DHL Lojistik Taşımacılık A.Ş. Hakkında:

Express Taşımacılık ve Lojistik sektörünün lider kuruluşu DHL, müşterilerine tek noktadan yenilikçi ve müşteriye özel çözümler sunuyor. Express taşımacılık ve hava – deniz – kara taşımacılığındaki uluslararası tecrübesini yerel pazarlardaki uzmanlığı ile birleştiren DHL, harmonize edilmiş servis ağı ile dünyanın 220’nin üzerindeki ülke ve merkezinde hizmet veriyor. Bir teknoloji şirketi olan DHL, 150 binden fazla çalışanı ile hızlı ve güvenilir hizmet veriyor ve her zaman müşteri beklentilerinin ötesinde servis vermeyi hedefliyor. Merkezi Belçika – Brüksel’de bulunan DHL, %100 Deutsche Post World Net kuruluşu.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir