Anasayfa / Kariyer ve İş / Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel AlımıDicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Dicle Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Alımla ilgili aşağıdaki ilan yayınlanmıştır. Eğer sizde Dicle Üniversitesi bünyesinde çalışan bir personel olmak istiyorsanız, ilanı inceleyerek ilgili yerlere başvurularınızı yapabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü’nden
Üniversitemiz bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 Tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan Ek 2. Maddesinin (b) fıkrasına göre Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.
Başvuru koşullarına ilişkin genel şartlar, iş talep formu ve diğer detaylar Üniversitemiz web sayfasında mevcuttur.
Unvan ve Nitelik; Adet; Açıklama

Uzman Tabip; 2; Çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı olmak.

Uzman Tabip; 1; Göğüs hastalıkları ve tb uzmanı olmak.

Teknisyen; 1; Meslek lisesinin bilişim teknolojileri alanından mezun olmak, bir üniversite hastanesi otomasyon bölümünde en az 5 yıl çalışmış olmak, pacs ve rıs ile ığılı eğitim almış olmak ve bir üniversite hastanesinde pacs ile ilgili en az 2 yıl sistem bakımı ve yöneticiliğini yapmış olmak.

Teknisyen; 1; Meslek lisesi veya myo’ ların makine ile ilgili alanlarından mezun olup, makine teknisyen veya teknikerliğini haketmiş olmak, makine bakım ve onarım alanında en az 2 yıl çalıştığını belgelemek, bir üniversite kongre merkezi veya salonlarında ses, görüntü, ışık, soğutma ve ısıtma sistemleri konusunda en az 5 yıl çalıştığını belgelemek, bilgisayar sertifikası olmak.

Teknisyen; 1; 1- kız meslek lisesi mezunu olup, kız meslek lisesinin çocuk gelişimi ve bakımı bölümü mezunu olmak. 2- bir üniversite hastanesinde en az 15 (onbeş) yıl çalışmış olmak

  Ziraat Bankası Sınavla Personel Alımı YapacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir