Anasayfa / Şirket Haberleri / Dilediğiniz Kadar Konuşun, Yarısını Ödeyin

Dilediğiniz Kadar Konuşun, Yarısını ÖdeyinInternet protokolü üzerinden hizmet veren IP santral aynı anda 256 hatta kadar kullanmanıza imkan veriyor. PBX santrallere göre telefon faturalarınızı yüzde 50 azaltan ekonomik sistem, paranızı boşa harcamıyor. Değişik il, ilçe ve yerlerde ki şubelerinizi bir birlerine bağlayan NexPBX, tüm çalışanların kendi arasında ücretsiz görüşmesini sağlıyor.

Size Herkes Tek Bir Numaradan Ulaşsın
İster ofisinizde masanızda oturun, isterseniz evden çalışın. KomTurk IP santral sistemiyle işyerinizi arayan herkes size anında ulaşabiliyor. Üstelik bunun için alternatif numara vermenize gerek kalmıyor.  Siz meşgulken gelen çağrıları karşılayan NexPBX, sesli mesajları kaydediyor. Arayanın kimliğini, mesaj tarihini ve saatini, mesaj süresini ve mesajla ilişkili metinleri de size bildiren pratik asistanınız, her sesli mesaj alışınızda elektronik postanıza bilgi gönderiyor. Size sadece telefonunuzdan ya da NexPBX arayüzünü kullanarak bilgisayarınızdan mesajları dinlemek kalıyor.
İş Seyahatlerini Unutun
Standart PBX santral özelliklerinin yanı sıra konferans görüşmeyi de beraberinde sunan NexPBX’le toplantı yapmak için seyahat etmenize gerek kalmıyor. İsteyen herkese açık olan ya da sınırlı sayıda kullanıcın katılabileceği toplantılar için parola korumalı konferans odaları oluşturabilen santral sistemi, Hong Kong’daki müşteriniz ya da Ankara’daki çalışma arkadaşlarınızla görüntülü olarak toplantı yapmanızı sağlıyor. Üstelik bunun için yollarda vakit geçirmeye, bir sürü seyahat masrafı yapmanıza gerek kalmıyor, şirketiniz ekstra tasarruf sağlıyor. Ayrıca seyahatinizle sebep olacağınız karbon salınımın önüne geçerek, çevreyi de koruyor. Web üzerinden erişebileceğiniz ‘Konferans yönetim ara yüzü’ toplantınıza katılımcı davet etmenin yanı sıra toplantıyı kaydedip arşivlerinizde saklamanıza ve istediğiniz zaman da silmenize imkan veriyor.

KomTurk Telekom Hakkında:

KomTurk İletişim Ltd. Şti., Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan aldığı UMTH lisansı, uydu iletişim lisansı ve İnternet Servis Sağlayıcılığı lisansı ile telekomünikasyon, yazılım ve uydudan internet sistem ve hizmetleri konusunda anahtar teslim teknoloji çözümleri sunmaktadır. Türkiye’de telekomünikasyon sektöründe uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet veren lider firma olmayı hedefleyen KomTurk, bireysel ve kurumsal pazara hitap eden telekomünikasyon çözümleriyle sektörünün iddialı oyuncuları arasında yer almaktadır. Ulusal pazarda olduğu kadar uluslararası platformda da kendini gösteren KomTurk İletişim, ABD ve Irak gibi ülkelerde büyük işlere imza atmaktadır.

  Güneş Sigorta, Facebook Sigortası UygulamasıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir