Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / Dilektaşı Şifalı Doğal Taşlar Bayilik Veriyor

Dilektaşı Şifalı Doğal Taşlar Bayilik VeriyorDİLEKTAŞI ŞİFALI DOĞAL TAŞLAR, 16 İLDEKİ TAŞ MERKEZLERİNE, YENİ İLLERİDE EKLEMEYE DEVAM EDİYOR.SİZDE KENDNİZE AİT BİR İŞİNİZ OLSUN İSTERSENİZ,KOSGEB KREDİLERİNİ KULLANARAK SİZE RİSKSİZ BİR İŞ TEKLİFİMİZ VAR. BAYİLİKLERİMİZ DOLMADAN ARAYIN GÖRÜŞELİM

Dilektaşı Şifalı Doğal Taşlar

Hedeflenen Franchise: 330
Başlangıç Bedeli:
Minimum 20 bin TL( tüm masraflar ve ürünler dahildir ; açılacak noktaya ve şekle göre değişebilmektedir) Royalty: Alınmıyor
Kendi üretimi ürünlerle franchise’lerine orijinal, kaliteli ve zengin ürün yelpazesi sunan Dilektaşı, marka gücü, güvenilirliği ve doğaltaş sektöründeki pazar lideri olması sebebiyle bayiliğini alan franchise’lere yaptıkları yatırımlarının çok kısa vadelerde dönüşümünü garatiliyor.

Dilektaşı FRANCHISING SİSTEMİNİN AVANTAJLARI

1. Dilektaşı franchising; Altyapı, dizayn, dekorasyon, kuruluş aşamasında bayisine kolaylık ve düşük bedelle yatırım yapmasını sağlar 2. Bayimiz; Dilektaşı ismini kullandığı için yeni iş kurma problemi ve müşteri bulma sorunu yaşamayacaktır, 3.Bayimiz; Mal temin ve ürün çeşidinde sıkıntı yaşamayacaktır, 4.Bayimiz; Stok ve stok düzeni konusunda sıkıntı çekmeyecektir. Stok yaptırılmayacak, 5.Bayimiz; Sürekli ürün ve eğitim desteği ile yanlış ürün alımı yaparak sermayesinde zayiat vermeyecektir, 6. Bayimiz; Dilektaşı’nın işinde deneyimli personel kadrosu muhatap olacaktır, 7.Bayimiz; Yüksek kar marjıyla çalışacaktır, 8.Bayimiz; Aidat, ciro payı, vb. herhangi bir ekstra masraf ödemeyecektir, 9.Bayimiz; Bulunduğu şehirde tek ‘Dilektaşı’ bayii olacaktır (Büyükşehirler hariç). Başka bayilik verilmeyecektir, 10.Bayimiz; Ürün almak ve seçmek için başka yere gitmeyecektir.

Dilektaşı Şifalı Doğal Taşlar

Derecik Mah. 238. Sok. 13/1 Yeşilkent/SAMSUN
Tel:0 362 407 01 51
0 541 866 20 60

  Can Simidi Projesi, Simit Evi Konseptinde Franchising VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

2 Yorumlar

  1. Sikicem sizin yapacağınız işi ne öyle bi firma var nede öyle bir numara

  2. Sikicem sizin yapacağınız işi ne öyle bi firma var nede öyle bi numara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir