Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Dinamik ve Şık Tasarımlarıyla Creo Saatleri

Dinamik ve Şık Tasarımlarıyla Creo SaatleriCreo

Muhteşem tasarımların dışında CREO Saatleri hem çok dinamik hem şık tasarımla bütünleşmiş hafifliği ile tüm kullanıcılara rahatlığı sunuyor. Bu hafiflik ile daha dinamik, rahat ve konforlu bir görüntüm kazanacaksınız.

Kalite, sağlamlık ve fonksiyonelliğin teknoloji ile birleştiği geniş ürün yelpazesine sahip CREO Saatleri, 2011 yılının vazgeçilmez aksesuarı olacak.

CREO Saatlerin 2011 koleksiyonunun en önemli özelliği tasarımlarda kullanılan ve ince detaylara önem veren el işçiliği ile, profesyonel çizgi hatları ve dayanıklı materyallerin ön plana çıktığı seramik ,titanyum bantlar & kasalar ve ergonomik entegre edilen kalıpları ile kullanıcıya konforlu kullanım sayesinde bileğinizi rahat kavrayarak hareket rahatlığı sağlıyor.

CREO Saatleri yüksek irtifalarda ve derin sularda yapılan sporlar için üretmiş 2011 renk koleksiyonları ile moda ve sporun bir arada iyi bir şekilde harmanlanmasını sağlıyor.
2011 yeni trendleri renkleri arasında olan özellikle Bayan Koleksiyonlarda Beyaz, Pembe, Orange, Yeşil ve Mor , Erkek koleksiyonlarında ise Beyaz, Mavi , Orange renkleri ile iddianızı bir kere daha göstereceksiniz.

Saat Sektörünün önde gelen saat firması CREO Saatleri, 2011 senesinde bir ilki hayata geçirerek bilek çevresini tamamen kaplayan tasarımlara ağırlık veriyor.

2011 yılında saatinizi seçerken özel tasarım ve seçenekleri ile hazırlanmış CREO modellerini denemenizde fayda var. Hem şık hem de çekici görünümler yaratan CREO Saatleri, bileğinizde alışmadığınız bir stil ile raks etmenizi sağlayacaktır.

Saat Sektörüne iddialı olarak yoluna devam eden CREO Saatleri koleksiyonunda da 2011 yılında oldukça iddialı olan özel sınırlı sayıda ürettiği serisi ‘Master Collection’ i farklı olmak isteyen kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

CREO Saatlerin dünya genelinde sadece limitli üretilen 1.000 adet üretildiği ’Master Collection ‘ koleksiyonu büyüleyici, estetik ve çekici görünümü ile saat kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Özel kutusu içinde satışa sunulacak bu seri tasarımı ile de göz dolduracaksınız. CREO Saatlerin sınırlı sayıda üretilen bu modellerinde özel materyaller kullanıldı. ’Master Collection’ modelinin camı üzerinde zarafet ve yer alan estetik çizgiler modele ait farklı ve elit bir çizgi sunmaktadır.

  Çift dikiş Melih, dünya devlerini virüsten koruyor

2011 senesi itibari ile Türkiye’ye gelen ve sınırlı sayıda hazırlanan bu özel model, CREO koleksiyonunun yer aldığı seçkin mağazalarında saat kullanıcıların yıllık ilk aylarında satışa sunulmaya başlanacaktır…
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir