Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Dizilerin maço erkekleri Penti kampanyasında

Dizilerin maço erkekleri Penti kampanyasındaTV dizilerinde maço erkekleri canlandıran Tamer Karadağlı, Erkan Petekkaya, Barış Falay, Ertan Saban ve Oktay Kaynarca Türkiye’de kadınlara yönelik bir sosyal sorumluluk projesi için kolları sıvadı.

Türk televizyonlarının güçlü ve renkli maço karakterleri: ‘Taş fırın erkeği’ Tamer Karadağlı, ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin ‘Ali Kaptan’ı Erkan Petekkaya, ‘Ezel’ dizisinin ‘Kerpeten Ali’si Barış Falay, yakında ekrana gelecek olan ‘Karakol’ dizisinin ‘Komiser Reşat’ı Ertan Saban ve ‘Kurtlar Vadisi’nin unutulmaz ‘Çakır’ı, şimdinin ‘Nuri’si Oktay Kaynarca.
Bu beş ünlü erkek, kadının çalışma hayatında daha fazla yer alması için çarpıcı bir projeye imza attı. Penti’nin, TCC İletişim tarafından organize edilen ‘Kadının Fendi’ projesi için Mehmet Turgut’un objektifinin karşısına geçtiler.

Penti Genel Müdürü Sami Kariyo da, kadını iş dünyasının içine daha çok katabilmek, kendi ekonomik özgürlüğüne sahip olan güçlü kadınlar yaratmak için böyle bir projeye imza attıklarını söyledi: “Penti ürünlerinin satışlarından ayıracağımız bir bütçe ile kadınların çalışma hayatında daha çok yer almasını sağlayacak bir iş modeli geliştirmeyi planlıyoruz. Projeyi, bir vakıfla birlikte yürüteceğiz.”

  Sosyal medya ünlüsü köşe yazarı olunca...Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir