Anasayfa / Şirket Haberleri / DKaprol Markafoni’de

DKaprol Markafoni’deTürkiye’nin ilk özel alışveriş kulübü markafoni’nin özel tasarımcı ürünlerini uygun fırsatlarla markafoni üyelerine sunduğu “Thank God It’s Sunday!” kampanyasına bu hafta sonu Hong- Kong tasarım dünyasına yön veren Deniz Kaprol konuk oluyor. Türkiye’deki takı ve aksesuarın ilk haute couture mağazası DKaprol markasına ait küpe, kolye, bileklik, yüzük ve çanta çeşitleri, 26 Aralık Pazar günü www.markafoni.com adresinde markafoni üyeleriyle buluşacak. Kıyafetlerinizi orijinal takılarla renklendirmekten hoşlanıyorsanız, bu kampanyayı kaçırmayın.
Markafoni Hakkında:

Tolga Tatari, Ahmet Emre Sarı ve Sina Afra tarafından 2008 yılının Eylül ayında Türkiye’nin ilk özel alışveriş kulübü olarak kurulan markafoni, giyim, aksesuar, kozmetik ve dekorasyon başta olmak üzere pek çok kategorideki seçkin markaları yüzde 70’e varan indirimlerle üyelerine sunuyor. Sadece davet yoluyla üye kabul eden markafoni, aylık 4 milyon ziyaret sayısıyla özel alışveriş pazarındaki liderliğini açık ara sürdürüyor. Türkiye’nin en büyük e-ticaret firmalarından biri olan markafoni’nin 1 milyona yakın aktif üyesi bulunuyor. 120 kişilik uzman bir ekibin görev yaptığı markafoni’de ortalama 20 saniyede bir ürün satılıyor.

  Kahve pazarında liderliği inovasyon yaparak koruyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir