Anasayfa / Şirket Haberleri / Dkm Oyuncak Türkiye Pazarında Büyüyor

Dkm Oyuncak Türkiye Pazarında BüyüyorDkm Oyuncak Tamirci Bob, Dkm Oyuncak Özel Ajan Oso, Dkm Oyuncak Modüler Yol Yapım Setleri

Türkiye pazarındaki satış ağını genişleterek; BOB THE BUILDER, SPECIAL AGENT OSO ve MODULAR CONSTRUCTION TOYS ile adından söz ettiriyor.

DKM OYUNCAK, Türkiye temsilciliği yürüttüğü Tamirci Bob, Özel Ajan Oso ve Modüler Yol Yapım Setlerinden oluşan oyuncak grupları ile sektördeki yerini aldı. Türkiye pazarındaki satış ağını da hızla güçlendiren DKM Oyuncak perakende sektörünün de ilgisini çekiyor.
Tamirci Bob, Özel Ajan Oso ve Modüler Yol Yapım setlerinden oluşan oyuncaklar, çocukların hayal gücünü zenginleştirerek, zihinsel, fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlarken, yaratıcılıklarını geliştirmelerini destekliyor. Tüm minikler, pozitif, interaktif, yaratıcı ve kaliteli oyuncak grupları ile eğlenerek ve öğrenerek büyüyor.

DKM OYUNCAK tarafından Türkiye’ ye getirilen ve bugün yakından tanıdığımız BOB THE BUILDER oyuncakları, dünyada 230’dan fazla ülkede 40 ayrı dilde ekranlarda yayınlanıyor. SPECIAL AGENT OSO ve arkadaşları ise, görsel sevimlilikleri ve olayları öğretici şekilde çözüme ulaştırmaları ile çocukların üzerinde olumlu etki bırakıyor.

DKM OYUNCAK’ın ithal ettiği diğer bir oyuncak grubu olan, MODULAR CONSTRUCTION TOYS, patenti alınmış, Türkiye pazarında yaygınlaşmaya başlayan ürün grupları arasında yer alıyor. Sağlam plastik yol aparatlarından, aksesuarlardan ve diecast arabalardan oluşan bu yol yapım seti çocukların keyifle vakit geçirmelerini sağlıyor.

Çocuklarınızın ekranlardan tanıdığı sevimli karakterler Tamirci Bob ve arkadaşları, Özel Ajan Oso ve arkadaşları, Modüler Yol Yapım setlerinden oluşan oyuncakları Akmerkez AVM, Cities AVM, Kanyon AVM, Palladium AVM, Profilo AVM, Torium AVM, Viaport AVM’lerin seçkin oyuncak satış noktalarında…

www.dkmoyuncak.com

  Facebook Kendi Akıllı Telefonunu Yapmak İçinYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir