Anasayfa / Kariyer ve İş / DKY İnşaat İş Başvurusu – DKY İnşaat Personel Alım İlanları

DKY İnşaat İş Başvurusu – DKY İnşaat Personel Alım İlanlarıDKY İnşaat Eleman Alımları – DKY İnşaat İş Başvurusu 2014

2014’te beş projeye birden başlayacak olan DKY İnşaat’m gündeminde 20’ye yakın proje alternatifi var. Anadolu Yakası’nda Kadıköy, Ataşehir, Maltepe, Kartal ve Tuzla’da yeni inşaat projeleri bulunduğunu ifade eden DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkam Ali Dumankaya, “Projelerimizin arsa alanları 5 bin ile 100 bin metrekare arasında değişiyor.

dky insaat is basvurusu
Öncelikli üç projemizin toplam inşaat alanı 500 bin metrekare” diyor. Ataşehir de 250 bin metrekare arazi üzerindeki projenin ilk etabını 30 bin metrekare üzerinde inşa edeceklerini ifade eden Dumankaya, beş projede toplam 2 bin 500 civarında konut üreteceklerini söylüyor. Dumankaya, mahalle temalı ve düşük aidatlı konutlar inşa etmeyi hedeflediklerini vurguluyor.

Genel Merkez

Dumankaya Vizyon
Esentepe Mahallesi.
E-5 Yanyol Milangaz Caddesi
No:77 Kartal / İstanbul
0 216 517 9 517
info@dkyinsaat.com

  İş Görüşmesinde Adayı Gıcık Eden SorularYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

3 Yorumlar

  1. Ustalik yaparim ariyorum tabirat isleri duz iscilikte yaparim caycilikta meslegim var 05348361020

  2. temizlik işi arym inşaat 05436940837 bucadayim

  3. Mekanik teknikeri yim uygun görürseniz DKY/KARTAL Projenizde çalışmak istiyorum. Dumankaya Miks santiyesinde özgün mühendislik himayesinde görev yaptım dumankaya çalışma plan ve prensiplerine hakimim saygilarimla iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir