Anasayfa / Kariyer ve İş / Doğa Koleji 1500 Öğretmene İş Olanağı Sağlıyor

Doğa Koleji 1500 Öğretmene İş Olanağı Sağlıyor

2012-2013 eğitim öğretim yılında 14 yeni kampus açacak olan Doğa Koleji, hali hazırda 600 öğretmeni işe aldı. Yeni eğitim öğretim yılında 600 öğretmeni daha işe alacak olan Doğa Koleji, toplam 1.500 kişiye istihdam sağlamış olacak.

Doğa Koleji, 2012-13 eğitim öğretim dönemine 14 yeni kampusla girecek. İstanbul’da; Kurtköy, Bahçeşehir, Halkalı, Florya, Güneşli, Güzelce, Bayrampaşa, Bağcılar, Cevizlibağ ve Beykent’te, Ankara’da Oran’da, Konya, Edremit ve Van’da açılacak kampuslarla okul sayısı 52’ye çıkacak.

Yeni açılacak kampuslar için hemen hemen her branştan öğretmen alımı yapılacak. Norm kadro planlamalarına göre, bu yıl 600’e yakın yeni öğretmenle sözleşme imzalayan kolej 600 öğretmeni daha bünyesine katacak. Böylece 2012-13 öğretim yılı için Eylül ayına kadar destek birimleri dahil toplam 1.500’den fazla kişiye istihdam sağlamış olacak.Doğa Koleji CEO’su Uğur Gazanker, “4+4+4 sistemine göre norm kadrolarımızı yeniden revize ettik. Ders saat sayılarındaki ağırlıklandırmalar dikkate alındığında sınıf öğretmenliği, anaokulu öğretmenliği, İngilizce, matematik ve Türkçe öğretmenliği bu yıl yoğunluklu olarak işe alım yaptığımız branşlar. Bu yıl iş başvurularını aldığımız www.dogakariyer.com sitemiz aracılığıyla toplamda 43 bini geçen öğretmen başvurusu aldık” diyor.

Doğa Koleji’nde tüm başvurular www.dogakariyer.com’dan alınıyor. İşe alımlarda çalışan referanslarına öncelik tanınıyor.

Kağıt CV kabul edilmiyor
Nisan 2010’dan bu yana, Doğa’daki tüm insan kaynakları süreçleri dijital ortamda takip ediliyor. 2009’dan bu yana kâğıt CV ile başvuru da kabul edilmiyor. Geçen yıl da 39.800 CV başvurusunu kağı t olarak almayıp dijital ortamda takip ettikleri ve çevre bilincine sağladıkları katkılardan dolayı, İstanbul Valiliği tarafından, İstanbul Çevre Konseyi Federasyonu, Çevre Büyük Ödülü’ne layık görüldüler.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir