Anasayfa / Ekonomi-Finans / Doğalgaz Zammı Kapıda

Doğalgaz Zammı KapıdaTürkiye Ekim 2012 ‘de yapıalcak zammı konuşuyor. Enerji bakanımız Taner Yıldız yaptığı açıklamada doğalgaz zammını sadece kullananlara ödetiyoruz şeklinde bir açıklama yaptı. Açıklamasında alkollü içeçecek içenlerin alkollerine yapılan zammın aslında bütün 75 milyon Türk insanına mal edildiğini belirtti. Vatandaşın aklında doğalgaz aboneliklerini iptal ettirme düşncesi var ama doğalgaz devlet tekelinde olduğu için bu fikir şimdilik çok da gündemde değil. Doğalgaz abonesi olurken dahi sıra bekleyerek sorun çeken vatandaşlar bu zam haberlerini duyduktan sonra daha da tepkili oluyor.
Konumuz doğalgaz zammı olunca evlere doğalgaz bağlatmanın aşamaları hakkında birkaç söz edelim dedik. Bir yerden başka bir yere taşınırken doğalgaz abonelik iptalini İGDAŞ‘a gidip bizzat ya da vekaletname ile yapmanız gerekiyor. Bitmek bilmeyen kuyruklarda vakit kaybederken evinizi taşıma telaşı da ayrı bir dert bize göre. Daha sonra taşındığınız yerde doğalgaz başvuru işlemlerinizi de yaptırmanız ve gazın açılması için beklemeniz gerekecektir.

Hazır Evim ( www.hazirevim.com ) sizin vaktinizi alacak doğalgaz abonelik işlemlerinizi sizden vekaletname alarak sizin yerinize yapan bir firma. Hizmeti ayağınıza getiren bir firma olana Hazır Evim, sadece doğalgaz başvurusu yapmıyor. Ayrıca elektrik, su, telefon , internet abonelik ve nakil işlemlerinizi de yapıyor.

  Bilil Miller Yaklaşımı Değer Yatırımı Stratejisi'nde Karşıt Bir GörüşYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019 Yılında Yatırımınızı Burcunuza Göre Yapın

2019 yılında yatırım yapacak girişimciler için iş dünyasının burç yorumlarını, ekonomiyi neler bekliyor tüm detaylar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir