Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Doğrudan Satışta Ek İş Fırsatları

Doğrudan satışta iş fırsatı

Network marketing şirketi Forivia, kısa sürede 10 binlerce temsilciye ulaştı. Hızta büyüyen şirket, temsilcilerine katalog satışının yanı sıra internet üzerinden kendi sitelerini kurarak satış yapma imkanı da sağlıyor. İsteyen kullanıcılar kendi online satış sitelerini de kurabiliyor. Sitelerine kendi üyelerini de kaydedebilen temsilciler ayrıca link üzerinden yapılan satışlarda temsilciye gerek duyulmaksızın teslimat yapabiliyor.

Doğrudan satış sektörü dünyada ve Türkiye’de her geçen büyüyor. Şu anda dünyada yaklaşık 200 milyar dolarlık network marketing pazarı bulunuyor. Bu rakam istikrarlı bir şekilde her geçen sene kendini katlayarak artıyor. Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu’nun (WFDSA) verilerine göre network marketing Türkiye’de 535 milyon dolarlık bir pazar. Satış hacmi her yıl ortalama yüzde 21 oranında büyüme gösteriyor. Türkiye genelinde tüm pazarda 700 binden fazla kişi network marketing alanında çalışıyor.Forivia Kozmetik bünyesinde yüzde 100 Türk sermayesi ile kurulan network marketing şirketi Forivia de birçok girişimciye de fırsat sunan bir şirket. Şirketin ürün gamı içerisinde kozmetik, temizlik grubu, bitkisel gıda takviyeleri grupları bulunuyor.

Toplamda 30 bin kayıtlı temsilci, 100 binin üzerinde ise sisteme dâhil olmuş kişi var. Sisteme giriş veya üyeliğinizin devamı için yıllık ödeme alınmıyor. Sistemde satışı olan 3 binin üzerinde ürün çeşidi arasından alışveriş yaparak sisteme dâhil olunabiliyor ya da ürün kataloglan ve sistem dokümanlarını 10 TL’ye satın alarak sisteme kayıt olunuyor. Temsilci olan herkesin çalıştığı oranda kazandığını kaydeden Tuncer, şunları söylüyor:

“Bunun yanı sıra, temsilcilerine katalog satışının yanı sıra internet üzerinden kendi sitelerini kurarak satış yapma imkânı da sunuyoruz. Bu sayede isteyenler kendi online satış sitelerini kurabiliyor ve sitelerine kendi üyelerini kaydedebiliyor. Ayrıca link üzerinden yapılan satışlarda arada temsilciye gerek duyulmaksızm teslimatının yapılmasına da olanak sağlıyoruz.” Forivia konumuz için tıklayınız.

6 Yorum

 1. HEDEFİMİZ HUNCALİFE DE LİDERLER ÇIKARMAK ÇÜNKÜ BİZ HUNCALİFE DE LİDERLER YETİŞTİRİYORUZ. ÜYELİK ÜCRETSİZDİR ÜYE OLANLARA KATOLOK ÜCRETSİZ GÖNDERİLİR. ((LÜTFEN BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTEYEN VE LİDER OLMAYI DÜŞÜNEN KİŞİLER BU LİNK İ TIKLAYIP KAYIT OL BÖLÜMÜNDEN KAYIT OLSUNLAR))))http://www.huncalife.com.tr/default.aspx?ReferenceID=35564a77-0c6f-4daf-95c1-ba649d5fae68

 2. Ben evde yapmak için ek iş arıyorum . Denizli Sarayköy’de oturuyorum.
  0.544.627.0377

 3. Merhaba Ev Hanımları ve Baylar,
  İnternette hala ek iş aramaktaysanız size %50 kar
  kazanabileceğiniz bir iş teklifim olacak.
  İnternette birçok ilan görmekteyiz mandal işi,
  boncuk işi, reklam tıklama, anket doldurma v.b
  bu işler tamamen insanları dolandırmaya yönelik
  insanların zamanlarını ve paralarını alıp sonradan
  ortadan kaybolan ve cep telefonlarını kapatan insanlar
  olduğunu artık herkes öğrendi.
  Benim size teklifim ise sadece bir ürünün satışı ile
  para kazanmak, hem oldukça ucuz bir ürün hemde herkesin
  ihtiyacı olabilecek bir üründen ibaret.
  Bu işi yapabilirim çevreme, komşularıma, iş arkadaşlarıma,
  gruplarıma onlarda kendi çevresine satabilir diyorsanız
  detaylar için bana mail yoluyla ulaşın. Bu iş bana göre
  değil yapamam diyorsanız yazıyı dikkate almayınız.
  Mail adresim: yenibir_ek_is@hotmail.com

 4. Arkadaşlar herkese merhabalar.Yaklaşık 2 senedir evimde yapmakta olduğum ve yaklaşık 900 Tl civarı bir gelir elde ettiğim işi sizlerle paylaşmak isterim.Bana ulaşan arkadaşlara gerekli bilgileri vereceğim.Bu arada kimse yanlış anlamasın,anlatacağım bir iş evde yapılabilecek bir iştir,isteyen arkadaşlarım bana emirsener06@gmail.com adresimden ulaşabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu