Kariyer ve İş

Doğtaş Mobilya İş Başvurusu

Doğtaş iş başvurusu, mobilya sektöründe çalışmak isteyen vatandaşlarımızı yakından ilgilendirmektedir. Firma, 1972 yılında kurulmuştur. Bugün itibariyle; mobilya, enerji, sağlık, perakendecilik sektörlerinde faaliyet gösteren Doğanlar Grup bünyesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt dışında 65, ülkede 92 satış noktası bulunan Doğtaş, mobilya ihracat sektöründe Türkiye’ de ilk 3 şirket arasındadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Doğtaş, TSE tarafından mobilya sektöründe ilk defa verilen ‘TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi’ almış ve bu belgeye sahip iki kuruluştan biri olmuştur.
Sektörünün lider firmaları arasında yer alan Doğtaş, personellerini insan kaynakları politikasına uygun olarak seçmektedir. Doğtaş insan kaynakları; dinamik, gelişime açık, disiplinli, takım çalışmasına yatkın, çalışkan, yaratıcı, iletişimi kuvvetli, özgüveni yüksek ve eğitimli personelleri kadrosuna katmayı hedeflemektedir.

Doğtaş öğrencilere staj imkanı sunmaktadır. Firma; lise, meslek yüksekokulu ve üniversite öğrencilerine sağladığı staj olanakları ile onların gelişimine destek vererek iş hayatına hazırlamaktadır. Sadece resmi stajları kabul eden Doğtaş’ a staj başvuruları, şahsen ya da firmanın mail adresine cv ve resmi staj formu gönderilerek yapılmaktadır. Stajla ilgili detaylar ve başvuru kriterleri hakkında geniş bilgiye kurumun resmi websitesinden ulaşabilirsiniz.

Doğtaş’ a iş başvurusu yapmak isteyen takipçilerimiz, firmanın resmi sitesini ziyaret ederek insan kaynakları bölümünde bulunan mail adresine cvlerini gönderebilirler. Şirkete yapılan başvurular veritabanına kaydedilir ve açık pozisyonlar olmasında durumunda adaylarla iletişime geçilerek işe alım süreci başlatılır.

Doğtaş Mobilya A.Ş.
Adres: Tekstilkent Tem Yolu Garanti Koza Plaza B Blok Kat:9 No: 34-35 Esenler/İstanbul
Tel: 0212 438 23 36
Faks: 0212 438 27 35
E-Mail: ik@dogtas.com.tr


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu