Anasayfa / Kariyer ve İş / Doğuş Otomotiv 100 Kişiye Staj Verecek

Doğuş Otomotiv 100 Kişiye Staj VerecekDOĞUŞ OTOMOTİV 100 kişi

Staj programı kapsamında mart, temmuz ve kasım aylarında stajyer alıyor. Başvuru ve değerlendirme süreci ise şubat, haziran, ekimde gerçekleşiyor. Stajyerler en az bir ay, en fazla ise beş ay staj yapabiliyor. Zorunlu yapılan stajların yanında adaylara iki ay gönüllü ve beş ay proje bazlı staj yapma imkanı da tanınıyor.
Adaylardan üniversitede okumaları, MS Office uygulamalarına hakim olmaları ve iyi düzeyde İngilizce bilgisi isteniyor. Bunun yanı sıra kişisel gelişime açık, işe karşı ilgili ve OtomoW öğrenme isteği olan, öğrendiklerini uygulama becerisine sahip öğrenciler tercih ediliyor. Başvurular departmanların taleplerine göre değerlendirildikten sonra özgeçmiş üzerinden yapılan ön elemede olumlu bulunanlarla birebir ya da grup mülakatları gerçekleştiriliyor.

Stajyerlere yemek ve servis imkanları sunuluyor. Ek olarak gönüllü ve proje bazlı staj kapsamındaki stajyerlere geldikleri gün bazında asgari ücret ödemesi yapılıyor. İlk gün stajyerler e-oryantasyon programına tabii tutuluyor. Staj süresi boyunca da tüm stajyerler bağlı bulundukları departmanların iş süreçlerine destek veriyor.

Proje bazlı stajyerlerse ayrıca departmanda yürütülen projelerde de yer alma imkanı elde ediyor.

İşe alımda stajyerlerine öncelik veren Doğuş Otomotiv’de geçen yıl “Yeni Aday İşe Alım” programı kapsamında işe başlayan çalışanların yaklaşık yüzde 30’unun daha önce staj yapan kişilerden oluştuğunu belirtelim…

  DenizBank 1.000 yeni personel arıyor, DenizBank iş başvurusuYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir yorum

  1. merhaba ben istanbul aydın üniversitesi 1.sınıf büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümü öğrencisiyim.Zorunlu yaz stajımı doğuş otomotiv bünyesinde yapmak istiyorum.Gereğini bilgilerinize arz ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir