Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Doktor House, L’Oreal Paris’in Reklam Yüzü Oldu

Doktor House, L’Oreal Paris’in Reklam Yüzü OlduTelevizyon tarihinin ‘zeki delisi’ Gregory House ya da Doktor House, Fransız kozmetik devi L’Oreal Paris’in yüzü oldu. House dizisinin Altın Küre ödüllü başrol oyuncusu Amerikalı aktör Hugh Laurie, markanın ‘Men Expert’ ürününün tanıtımı için kamera karşısına geçti. 52 yaşındaki Laurie, bölüm başına aldığı 400 bin dolarla en pahalı dizi aktörlerinden biri. L’Oreal daha önce de Gerard Butler ve Patrick Dempsey gibi Hollywood aktörleriyle anlaşmıştı.
“Çünkü sen buna değersin” sloganıyla yola çıkan L’Oreal’in ünlü aktöre ne kadar ödediği açıklanmadı. Dr. House rolü ile iki kez Altın Küre kazanan Laurie. Forbes dergisi tarafından Holyywood’un en zengin 97’inci kişisi olarak gösterilmişti. Aktörün yıllık gelirinin 9 milyon dolar civarında olduğu hesaplanıyor.
  Emma Stone ve Olivia Wilde Revlon'un Yeni Global Marka Elçisi OlduYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir