Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Doping Reklam Oburları Kampüste 20.000 Üniversiteliyle Buluştu

Doping Reklam Oburları Kampüste 20.000 Üniversiteliyle BuluştuDoping Reklam Oburları Kampüste

Bu yıl Doping ADSL2+’nın sponsorluğunda hayata geçirilen ‘DOPİNG’ REKLAM OBURLARI KAMPÜSTE, üniversite öğrencilerini dünyanın en eğlenceli, yaratıcı ve bol ödüllü reklam filmleriyle buluşturdu. Ekim ile Aralık ayları arasında İzmir, Ankara, Eskişehir, Antalya, Mersin, Denizli, Aydın, Manisa ve Muğla’da 20 üniversitede gerçekleştirilen etkinliğe 20.000’i aşkın üniversite öğrencisi katıldı.

Birçok üniversitede günlük akış içinde seansların büyük bir bölümünde salonlar dolup taşarken, öğrencilerin bir kısmı ‘DOPİNG’ REKLAM OBURLARI KAMPÜSTE’yi basamaklara oturarak izlemek zorunda kaldı. ‘DOPİNG’ REKLAM OBURLARI KAMPÜSTE etkinliğinde salonlarda 40 dakika boyunca dünyanın en eğlenceli reklamları eşliğinde kahkaha sesleri yankılanırken her seansın sonunda öğrencilere günün anısı olarak çekilişle çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Ekim sonunda başlayan ‘DOPİNG’ REKLAM OBURLARI KAMPÜSTE, İzmir Dokuz Eylül, İzmir Ege, Ankara ODTÜ, Ankara Gazi, Ankara Çankaya, Manisa Celal Bayar gibi üniversitelerde büyük beğeniyle izlendi.
Doping ADSL2+’yı ülkemiz internet kullanıcılarıyla buluşturan Millenicom Türkiye’nin Pazarlama Müdürü Meltem Cebeci, üniversite gençlerini yaratıcılık ve yenilikçilikle buluştururken aynı zamanda eğlence fırsatı da sunduklarını söyledi: ‘Doping ADSL2+ için hız, kalite, yaratıcılık ve eğlence büyük önem taşıyan kavramlar. ‘DOPİNG’ REKLAM OBURLARI KAMPÜSTE gibi bir etkinliği gençlerle buluşturmuş olduğumuz için mutluyuz. Üniversitelerdeki gençler özenle seçilmiş reklamları izlerken hem yaratıcılığın boyutlarını tartıştılar, hem de eğlendiler. Doping reklamlarına gösterdikleri ilgi ve beğeniden büyük memnuniyet duyduk. Doping ADSL2+ olarak üniversite gençliğine yönelik kampanya ve sürprizlerimiz devam edecek.’

Doping ADSL2+’nın tüm paketleri ve avantajları hakkında ayrıntılı bilgiye www.doping.com.tr internet adresi ya da 0212 444 10 45 Doping Müşteri Hizmetleri’nden ulaşılabiliyor.

Millenicom Türkiye Hakkında:

Millenicom Türkiye 2004 yılından beri telekomünikasyon alanında kaliteden ödün vermeden ekonomik hizmetler sunmaktadır. Almanya merkezli European Telecommunication Holding (E.T.H. AG) şirketlerinden Millenicom’un 1998 yılından bu yana Avrupa telekomünikasyon pazarında edindiği deneyim, Millenicom Türkiye’nin tüm ürün ve hizmetlerine yansımaktadır. Ülkemizde kurumlara yönelik A-Tipi Telefon Hizmeti sunan ilk iki işletmeciden biri olan Millenicom Türkiye, bugün 55.000’den fazla kurum tarafından tercih edilmektedir. 2007 yılında Türkiye’nin ilk “arama bazında operatör seçimi (call by call)” hizmeti 1045’i sunmaya başlayan Millenicom Türkiye, 2.000.000’u aşkın farklı sabit hat abonesinin tercihi olmuştur. 1045 hizmetiyle ilk günden bu yana pazardaki liderliğini sürdüren Millenicom Türkiye, Alocard markasıyla arama kartı hizmetini ülkemizde hayata geçiren ilk telekomünikasyon firmasıdır.

  Philips'in yeni sosyal medya kampanyasıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir