Anasayfa / Şirket Haberleri / Drd Filo Kiralama Yıl Sonu Hedefi 18 Bin Araç

Drd Filo Kiralama Yıl Sonu Hedefi 18 Bin AraçDRD FİLO KİRALAMA Yıl sonu hedefi 18 bin araç

DRD Filo Kiralama, her marka ve model araçtan oluşan 17 bin adetlik filosu ve Türkiye çapında 800 adedi aşan yaygın servis ağıyla ve 2 bine varan müşteri portföyüyle pazarın tamamı yerli sermayeli en büyük operasyonel filo kiralama şirketi olarak dikkat çekiyor. 2011 yılında yaklaşık 120 milyon Euro’luk yatırımla araç filosuna 6 bin adet yeni araç ekleyen DRD Rio Kiralama, bu yılın sonunda 125 milyon Euro’luk bir yatırımla filosunu 18 bin adetlik bir büyüklüğe çıkarmış olacak.

YAYGIN HİZMET AĞI
Uzun yıllara dayanan filo yönetimi deneyi çerçevesinde, sunulan ürün ve hizmetler kadar; bu ürün ve hizmetlerin ülke genelinde yaygın bir coğrafyada, aynı kurumsal standartlarda sunulmasının önemine inandıklarını söyleyen DRD Genel Müdürü İlkay Ersoy, Türkiye genelinde her noktada aynı kalite ve marka standartlarında hizmet verdiklerini belirtiyor. Ersoy, yaygın hizmet ağlarını İstanbul Zeytinburnu’nda yer alan merkezimizin yanı sıra İstanbul Anadolu ve Ankara DRD Bölge Müdürlükleri ile Bursa, İzmir, Adana, Konya, Gaziantep ve Kayseri illerinde yer alan şubeleriyle desteklediklerini dile getiriyor.

İlkay Ersoy, 2015 yılında operasyonel filo kiralama sektörünün adetsel büyüklüğünün 200-250 bin adet seviyelerine erişeceğini söylerken, DRD Filo Kiralama olarak bu hedeflere göre altyapıyı hazır hale getirmek için yatırımlara devam ettiklerini söylüyor.

Ekonomist

  Nokia – Microsoft Anlaşmasında İmzalar Atıldı!Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir