Anasayfa / Kariyer ve İş / Dumankaya İnşaat İş İlanları – Dumankaya İnşaat Eleman İlanları

Dumankaya İnşaat İş İlanları – Dumankaya İnşaat Eleman İlanlarıDumankaya İnşaat İş Başvurusu – Dumankaya İnşaat Personel Alım İlanı

Dumankaya İnşaat, 2014 yılı içerisinde Bahçeşehir Esenyurt bölgesinde iki blok olarak yükselen Athletico Towers ve Sancaktepe’de inşa edeceği iki projeye odaklanmış durumda. 2014 yılında inşaat sektöründeki büyümeyi kentsel dönüşümün tctiklcycceğinc inanan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkam Uğur Dumankaya, alt markaları olan Dumankaya Kentselle de çeşitli semtlerde dönüşüm projeleri gerçekleştirmeyi planladıklarını söylüyor.

dumankaya insaat is basvurusu
Dumankaya, Bahçeşehir Esenyurt’ta 10 dönüm ve Sancaktepe’de 46 dönüm üzerine inşa edilecek yeni projeleri ile birlikte 2014’te 500 milyon TL’lik bir yatırım gerçekleştirmeyi planladıklarını ifade ediyor. 28 ve 32 katlı iki kuleden oluşan Athletic-o Towers 610 daireden, Sancaktepe’deki proje ise 800 daireden oluşuyor.

En Büyük Yatırımımız İnsan

Güvenli, istikrarlı, sağlam, en iyi teknolojiyi kullanan, sürekli gelişen bir yapı içerisinde Dumankaya olarak amacımız, çalışanlarımızın gerek kişisel, gerekse mesleki anlamda kendilerini geliştirecekleri kaynaklar sunmak ve mevcut potansiyellerini en üst düzeyde kullanmalarını sağlayacak bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

İnsan Kaynakları politikamız da çalışanlarımızın bilgi, beceri, uyum, motivasyon ve tatmin düzeylerinin yükseltilmesini ilke edinmiş, bunların gerçekleştirilmesi için çalışmalara başlamış ve sürekli kendini yenilemeyi amaç edinmiştir.

Güler yüzlü, yeniliklere açık, bilgiyi paylaşan, hızlı çözümler üreten, güvenilir,müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinmiş çalışanlardan oluşan Dumankayalılar arasına katılabilmek ise bir ayrıcalıktır.

Dumankaya İnşaat İş İlanları ve İş Başvuru Sayfası İçin Tıklayınız.

  Türkiye’nin en itibarlı şirketleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir