Anasayfa / Kariyer ve İş / Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı 2013

Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı 2013
Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı 2013

Dünya Göz Hastanesi personel alımı 2013, sağlık sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi yakından ilgilendirmektedir. Dünya Göz 2012 yılında pek çok alanda personel alımı yapmıştır. Bu sayede de işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur. Dünya Göz Hastanesi 1996 yılında faaliyete geçmiştir. O günden bu yana da hizmetlerine ileri teknolojiyi kullanarak ve büyüyerek devam etmektedir.Dünya Göz Hastanesinin 2013 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, hastanenin bir personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Dünya Göz insan kaynakları politikası, hedefleri, eğitimi ve işe alımı gibi detaylar hakkındaki bilgileri kurumun websitesinde bulabilirsiniz. Dünya Göz Hastanesine iş başvurusu yapmak için, resmi sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Yayınlanan iş ilanlarından size uygun olanlara da başvurularınızı yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

18 Yorumlar

  1. KİĞI 1976 doğumluyum.Evli 2 çocuk annesiyim.Erzincan Açık Öğretim lisesini okuyorum. Asistt çağrı merkezinde, Öz kardeşler yemek şirketin de aşçı yardımcısı olarak çalıştım.Erzincan da açmayı düşündüğünüz dünya göz hastahanesinde çalışmak istiyorum…Teşekkürler…

  2. dilay topaloğlu

    merhabalar ben dilay anadolu endüstri melek lisesi bilişim sistemleri bölümünden mezunumve mustafa kemal universitesi mezunuyum. Dünya göz hastanesinde görev almak istiyorum. şimdidn teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir