Anasayfa / Şirket Haberleri / Dünya Ligi Markası “Airtech” Artık Turquality Kapsamında

Dünya Ligi Markası “Airtech” Artık Turquality KapsamındaDünyanın dört bir yanında üretim tesisleri bulunan, 80’den fazla ülkede ürünleri satılan, dünyanın yan sanayide en geniş ürün gamına sahip, küresel güveni, yerel samimiyetle birleştiren hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye’de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Group ve şirketleri markalaşma çalışmaları ile de Türkiye’ye örnek olmaya devam ediyor.

Aktaş Group bünyesinde bulunan Aktaş Hava Süspansiyon Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin tescilli markası ‘Airtech’ bu markalaşma çalışmalarının bir başarısı olarak artık Türkiye’nin de dünyaya sunmak istediği markalar arasında yerini alacak.

‘Türkiye’nin en iyileri, TURQUALITY® ile dünyanın zirvesine oynuyor’ sloganı ve ‘10 Yılda 10 Dünya Markası’ yaratmak vizyonu ile 2003 yılında T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı bünyesinde hayata geçen TURQUALITY® Destek Programı çerçevesinde, Aktaş Group’un yaptığı başvuru neticesinde müsteşarlığın uluslararası uygulama standartlarını dikkate alarak yaptığı denetimler sonucunda ‘Airtech’ markası resmen TURQUALITY® Destek Programı kapsamına alındı.
BMC, Temsa, KordsaGlobal, Atasay, Duru, Efes, Pınar, Damat, İpekyol ve Beko gibi dünya liginde mücadele eden markaların da kapsam içinde bulunduğu programın Airtech ile ilgili inceleme sürecinde marka ve şirket 3 ana bölümde incelendi;
– Şirketin operasyonel ve organizasyonel yetkinliği,
– Şirketin finansal performansı,
– TURQUALITY® Programı kapsamında incelenen markanın elde etmiş olduğu uluslararası gücü ve yıllar bazında göstermiş olduğu performansı

Aktaş Group Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş: ‘Hedefimiz dünya lideri olmak!’
Aktaş Group’un kendi değerleri ve ilkeleri doğrultusunda, sürekli değişimi hedefleyen, rekabetçi yönetim anlayışı ile Türkiye’nin kendi konusunda lider firma olmasından kaynaklanan sorumluluğun, Airtech markasının TURQUALITY® kapsamına alınmasıyla daha da arttığını söyleyen Aktaş Group Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş ‘Global anlamda güveni temel alan dünya kalitesindeki üretimimizi, dünyanın 6 ayrı bölgesinde gerçekleştirerek, 80’den fazla ülkede bulunarak, müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle bir büyük aile gibi bu ülkenin bayrağını dünyanın her yerinde dalgalandırmayı hedefliyoruz’ dedi.

  Sertek İnşaat Rusya ve Irak’ta Daha da Büyümeyi Hedefliyor

‘Hedefimiz dünya lideri olmak ve bu anlamda Airtech markamızın kendi ülkemizin dünya markası vizyonu içinde olması bizi hem gururlandırıyor, hem de daha fazla motive ediyor’ şeklinde sözlerine devam eden Aktaş Group Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş, ‘Global anlamdaki iş yapış biçimlerimizi, bulunduğumuz ülkenin değerleri ile birleştirerek yerel bir samimiyet dili oluşturuyoruz. Bu anlayışı geliştirerek bir dünya markası konumumuzu daha da sağlamlaştıracağız’ dedi.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir